На ремонт доріг у Британії виділили 1,7 мільярд фунтів стерлінгів

Автор: Редакція | 15 Тра, 2020

Міністр транспорту Великої Британії оголосив про додаткові інвестиції в 1,7 мільярди фунтів на місцеві дороги, що має допомогти британцям уникати громадського транспорту.

Місцеві дороги мають отримати 1,7 мільярда фунтів інвестицій для ремонту мостів та заповнення вибоїн. При цьому, британські медіа підрахували, що цього бюджету вистачить, аби відремонтувати близько 11 мільйонів вибоїн, які заполонили дорожню мережу Великої Британії в період карантинних заходів.
Фінансування може відбутися з пакета в розмірі 5 мільярдів фунтів стерлінгів, закладеного в бюджеті країни на розвиток інфраструктури для активних поїздок. У попередньому транші вже було виділено 250 мільйонів фунтів стерлінгів на нові велосипедні та пішохідні доріжки, що мало б спонукати громадян оминати громадський транспорт.

Крім того, у квітні на автомагістралі та основні автомобільні дороги було витрачено 200 мільйонів фунтів, а на покращення залізничної мережі ще близько 550 мільйонів фунтів.
Виступаючи на щоденному засіданні уряду Великої Британії, Грант Шеппс заявив, що транспорт має вирішальну роль у сучасній фазі пандемії і запропонував британцям уникати громадського транспорту, якщо це можливо. В рекомендації міністра транспорту входили користування велосипедами та машинами.

В Україні на аналогічні ремонтні роботи у 2020 році виділено 31,5 млрд грн, які мають бути витрачені на 1 345 км доріг державного значення та 3 711 пог. метрів мостів.

Раніше стало відомо, що в Києві перенесено запуск системи фото та відеофіксації дорожнього руху, а ВРУ скасувала штрафні бали за порушення ПДР.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментарНа ремонт доріг у Британії виділили 1,7 мільярд фунтів стерлінгів
Це бюджет на весь рік?

Ні, це додаткові інвестиції для поліпшення доріг

Куди витратять кошти?

Кошти підуть близько на 11 мільйонів вибоїн

Як дороги погіршились за час карантину?

Співробітники дорожніх служб теж перебували на карантині, що не дозволяло своєчасно ремонтувати дороги

В рамках якого проекту зроблені інвестиції?

Британський уряд пропонує громадян більше користуватися особистим транспортом. Для цього кошти інвестуються в дороги
Pin It on Pinterest