Запуск системи фото та відеофіксації дорожнього руху перенесено

Автор: Редакція | 29 Кві, 2020

МВС України повідомило про зміну дати запуску системи фіксації адміністративних правопорушень ПДР через карантинні обмеження.

12 березня 2020 року було презентовано пілотний проєкт системи КАСКАД (комплексна автоматизована система контролю автомобільних доріг), за допомогою якої в автоматичному режимі можна фіксувати порушення швидкісного режиму водіями в Києві та Київській області.
Після місяців тестування, запуск зазначеної системи в експлуатацію був призначений на 1 травня цього року. Проте, через введені суворі карантинні заходи, частково була обмежена робота певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних в процесі роботи системи автофіксаціі.

Таким чином, у МВС було прийнято рішення по відтермінуванню роботи системи відеофіксації порушень до закінчення режиму суворого карантину.
І хоча до самої системи було чимало питань з огляду на відсутність її узгодження з Держспецзв’язком, проте рано чи пізно вона почне працювати й українські водії, поки в Києві та Київській області, почнуть отримувати «листи-щастя».

Також варто знати, що ВРУ скасувала штрафні бали за порушення ПДР, тобто тепер штрафи можуть накладатися без попередження.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Карта камер в м. Києві:


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest