Renault анонсувала новий електричний кросовер

Автор: Редакція | 02 Жов, 2020
Renault

Група Renault збирається представити новий концепт електричного кросовера, який має стати лише одним із багатьох майбутніх новинок.

Renault оголосила про проведення конференції «Renault eWays», яка триватиме з 15 до 27 жовтня. На ній обіцяють презентувати кілька нових електрифікованих машин, включаючи передсерійний концепт нового кросовера, єдиний тізер якого представлений на фото.
Про новинку поки повідомляється лише те, що вона буде побудована на платформі CMF-EV. Аналогічна архітектура лежить в основі вже представленого кросовера Nissan Ariya.

У компанії Nissan від початку говорили, що готові ділитися платформою Ariya зі своїми партнерами в альянсі, включаючи в першу чергу Renault, а також марки Mitsubishi, Dacia, та Samsung Motors.

При цьому раніше з’явилися чутки про те, що це буде компактний електричний кросовер Renault, який за своїми розмірами буде менше бензинової моделі Captur. У теорії, платформа CMF-EV дозволяє робити й компактні машини, а враховуючи, що архітектура допускає встановлення декілька батарей на вибір, запас ходу може становити до 600 км.
З інших новинок, які будуть представлені в рамках Renault eWays, обіцяна нова гібридна версія кросовера Renault Arkana з силовою установкою потужністю 140 к.с., а також електричний концептуальний кросовер Dacia Spring, який раніше вже анонсувався. Будуть й інші електричні та гібридні моделі, однак повний перелік поки не оголошувався.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Renault Morphoz 2020 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest