У Renault пообіцяли швидку прем’єру електрокросовера Dacia

Автор: Роман Галімон | 05 Чер, 2020

У французькій компанії Renault вважають, що незабаром зможуть представити новий електричний кросовер Dacia Spring.

Головний дизайнер Renault Лорен ван ден Акер розповів, що компанія вже незабаром може представити новий електрокросовер своєї бюджетної марки Dacia.
Група Renault найближчим часом планує провести електрифікацію свого модельного ряду, проте планує й підготувати бюджетні рішення, адже електрокари досі залишаються доволі дорогими у порівнянні з аналогами на ДВЗ.

Очікується, що Dacia Spring буде вироблятися за лекалами електрокросовера Renault City K-ZE, який зараз збирається на спільному китайському підприємстві компанії в Китаї.

І хоча K-ZE поки не може похвалитися суттєвими показниками (лише 271 км без зарядки та швидкість до 105 км/год), все ж таки завдяки низькій ціні має знайти своїх клієнтів в Європі.
Головний дизайнер Renault в інтерв’ю Autocar розповів, що концепт Dacia Spring Electric вже незабаром може отримати виробничу версію.

«Дуже скоро, – відповів ван ден Акер на питання про дату появи Dacia Spring. –  Не секрет, що він базується на китайському ринку K-ZE. Ми робимо все, щоб ціна була якомога нижчою. За іронією долі, деякі люди думали, що це не добре підходить для Dacia, але насправді це може бути саме те, чого багато людей чекає. Не кожен може дозволити собі преміальний електрокар».
Нещодавно компанія Renault оголосила про свої плани економії двох мільярдів євро найближчими двома роками й може припинити випуск деяких моделей заради проектів із виробництва електрокарів.

Група Renault вже вирішила не продавати машини із ДВЗ у Китаї й оголосила, що представить два нових електромобіля протягом 18 місяців.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Dacia Spring:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментарRenault обіцяє прем’єру електрокросовера Dacia
Це буде перший електромобіль Dacia?

Так це перший електромобіль Dacia

Як буде називатись перший електромобіль Dacia?

Перший електромобіль Dacia називатиметься Spring

На базі якого автомобіля створять перший електромобіль Dacia?

Перший електромобіль Dacia створять на базі електрокросовера Renault City K-ZE

Чи відомі технічні характеристики електрокросовера Dacia?

Електрокросовер Dacia матиме пробіг 271 км без зарядки та швидкість до 105 км/год
Pin It on Pinterest