Renault «показала» новий кросовер Austral

Автор: Редакція | 06 Січ, 2022
Renault Austral 2022 року

Французька марка Renault продемонструвала новий кросовер Austral, який має замінити Kadjar.

Renault продовжує підготовку нової моделі Austral, яка замінить Kadjar в лінійці позашляховиків бренду, й показала нові тізери кросовера, дизайн якого вочевидь черпає натхнення від моделі Megane E-Tech.

Austral має вийти на ринок у першій половині 2022 року й на разі бренд приступив до виробничих тестів, після яких кросовер має буде готовий до продажів.

Renault збирається протестувати близько 100 автомобілів, які мають проїхати близько 2 мільйонів кілометрів дорогами Франції, Іспанії, Німеччини й Румунії.

Французький автовиробник використовуватиме 900 водіїв, які проїдуть близько 600 000 км загальними дорогами. Решта 1,4 млн км випробувань відбудуться на треках.

Під капотом

Renault Austral 2022 року

Нові тізерні зображення Austral супроводжує інформація про те, що спадкоємець Kadjar не отримає жодних дизельних двигунів. Renault стверджує, що модель буде випущена з лінійкою бензиново-гібридних двигунів, яка включатиме абсолютно нові варіанти.

Ймовірно, йдеться про покращений 1,3-літровий м’який гібрид з 12 вольтовою технологією й про повністю новий 1,2-літровий агрегат TCe з технологією м’якого гібриду на 48 В. Також розробляється повністю електрична версія.

Не вдаючись у деталі, Renault зазначає, що нові двигуни забезпечать нижчий рівень CO2 і максимальну потужність до 200 кінських сил. Проте жодних інших подробиць щодо двигунів та трансмісій на даний момент немає.

З довжиною 4,51 метра, кросовер Austral буде трохи довшим за Kadjar, й це видно з цих нових тізерних фотографій. Новий позашляховик також виглядає трохи ширшим, хоча остаточних зовнішніх розмірів ще не представлено.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Renault Austral 2022 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest