Renault Kadjar замінять кросовером Austral

Автор: Редакція | 06 Гру, 2021
Renault Kadjar Austral 2022 року

Кросовер Renault Kadjar отримає продовження генерації й переродиться у нову модель Austral.

Renault Kadjar, який займає нішу між Captur та Koleos, адресований насамперед для європейського ринку. Й цього літа нове покоління моделі вже «засвітилось» на тестах.

Проте, як тепер з’ясувалося, новинка отримає зовсім інше ім’я – Austral. Назва буде утворена від латинського слова, яке в тій чи іншій формі присутнє у багатьох європейських мовах, включаючи рідну для бренду французьку.

На думку представників компанії, така назва добре підходить для машини підвищеної прохідності, легко вимовляється і взагалі – міжнародно звучить.

До речі, якщо «розбирати» слово Kadjar, то перша частина «kad-»  це щось подібне до варіації на тему quad і повного приводу, а «-jar» пов’язано виключно з французькими словами, що означають «маневреність і раптова поява».

Технічно Renault Austral залишається спорідненим із новим Nissan Qashqai, який вже змінив покоління на початку цього року. Серед іншого, кросовер має отримати й електрифіковані версії, які французька марка, найімовірніше, продаватиме під власною назвою – E-Tech.

Довжина Renault Austral становитиме 4,51 метра – проти 4,42 метра Nissan Qashqai. Інші подробиці розкриють ближче до прем’єри, яка має відбутися незабаром з огляду на те, що ринковий дебют намічено на весну 2022 року.

До речі, майбутній вигляд Kadjar вже уявляли на рендері, та прогнозували йому повністю електричну версію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest