Новий Renault Kadjar «представили» на рендері

Автор: Редакція | 06 Лип, 2021
Renault Kadjar 2022 рокуу

Нове покоління Renault Kadjar має з’явитись вже незабаром й можливий вигляд моделі вже з’являється на рендерах.

Розробка другого покоління Renault Kadjar вийшла на фінальний відрізок й машини вже потрапляла на шпигунські фотографії. Компактний кросовер Renault має отримати суттєві зміні у дизайні, аби протистояти на конкурентному сегменті C-SUV.
Повністю новий Renault Kadjar

Renault Kadjar 2022 року
Renault Kadjar на шпигунських фото від Motor.es

Зі зміною генерації «Каджар» буде повністю змінений. Зовнішній дизайн, салон, двигуни, технологічне обладнання тощо … Останні шпигунські фотографій та різноманітні припущення, говорять про те, що буде змінена й філософія дизайну: м’які форми будуть замінені на протилежні прямі лінії.

За припущеннями, модель вже отримала внутрішній код «HHN» й головний вау-ефект має створити новий екстер’єр та нова неймовірна решітка радіатора, яка буде «переплітатись» зі світлодіодними С-подібними ліхтарями. Бампер, при цьому, теж матиме великі повітрозабірники.

У задній частині нові задні ліхтарі матимуть горизонтальне та подовжене розташування для посилення відчуття ширини.

Висока бічна лінія в поєднанні зі спаданням даху та формами колісних арок – також зіграють важливу роль в екстер’єрі, на який сильний вплив матиме новий Renault Mégane E-Tech Electric.
Технологічний інтер’єр

Renault eWays 2025
Ескіз з презентації Renault eWays 2025

Новинка зробить також великий стрибок з точки зору підключення та автоматизації, скориставшись найсучаснішими досягненнями, зробленими Групою Renault у цих сферах.

Кросовер має інтегрувати нову інформаційно-розважальну систему, яка дозволить використовувати всі види цифрових послуг. І цифрова панель приладів, і дисплей мультимедійної системи об’єднаються для створення єдиного цифрового середовища, в якому водій почуватиме себе комфортно.
Ставка на електрифікацію

Renault eWays 2025
Ескіз з презентації Renault eWays 2025

Враховуючи, що актуальна модель доступна лише зі звичайними бензиновими двигунами, цей факт кардинально не зміниться. Дизельних двигунів не буде. Все буде обертатися навколо бензину.

Серед новинок стане поява 1,2-літрового двигуна TCe від Renault, який стане ключовим для майбутніх гібридів Renault.

Агрегат буде доповнений 48-вольтовою м’якою гібридною технологією (MHEV), а також буде запропонований 1,3-літровий 12-вольтовий гібридний двигун TCe.

Передній привід буде в базі, але опціонально можна буде замовити й 4х4. Так само можна буде обирати між механічною та автоматичною коробкою передач.
Поява нового Renault Kadjar

Renault Kadjar 2022 рокуу

Плани Renault щодо нового Kadjar виходять далеко за рамки простої зміни поколінь. Мета – створити справжню «родину Каджар». За припущенням, буде запропонована навіть подовжена модель, свого роду Grand Kadjar, яка буде конкурувати з Peugeot 5008, а також може з’явитись купеподібний варіант, який пропонуватиме спортивніший та динамічніший образ.

Очікується, що новий Renault Kadjar буде презентований за кілька місяців, а перші примірники заїдуть у салони вже у 2022 році.

Для автовиробника цей проект обіцяє бути важливим, адже сегмент C-SUV «перетягнув» на себе значну частину продажів автомобілів у Європі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest