Renault анонсувала 10 електрокарів до 2025 року

Автор: Роман Галімон | 30 Чер, 2021
Renault eWays 2025

Французька компанія Renault оголосила про стратегію розвитку eWays й виробництво 10 нових електричних автомобілів до 2025 року.

На початку цього року Renault вже представила план роботи на найближчі роки, який отримав назву «Ренолюція», а тепер компанія розповіла про свої плани електрифікації модельної лінійки.
Відома автомобільна група випустить 10 нових акумуляторних електромобілів до 2025 року, сім з яких будуть під брендом Renault.

Раніше вже був представлений прототип на основі культового Renault 5, але з сучасним дизайном та електричною «начинкою». Тепер стало відомо, що автомобіль збиратимуть у Північній Франції, й виробництво буде повністю власним: від акумулятора до електромотора й на новій платформі CMF-BEV.
Як й очікувалось, група також відродить ще одну знакову модель, яка буде названа трохи інакше –  «4ever». У травні 2021 року патенті зображення моделі вже з’являлись у мережі.

Renault також планує вдосконалити повністю електричний сегмент C й почне з абсолютно нового MéganE вже наступного року. До речі, нещодавно Renault вже показала електричний Megane із запасом ходу 450 км.

Після цього з’являться електромобілі під маркою Alpine, які будуть презентовані у січні 2022 року, але стануть на конвеєр із 2024 року.
Автовиробник поставив за мету на європейському ринку в 2025 році продавати понад 20% електричних та електрифікованих автомобілів й до 20% – акумуляторних електромобілів у 2030 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея тізерів стратегії Renault eWays 2025:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest