Renault Duster провалив краш-тест Latin NCAP

Автор: Редакція | 28 Сер, 2021
Renault Duster краш-тест

Кросовер Renault Duster отримав нуль зірок від Latin NCAP, адже краш-тест завершився з поганими результатами.

У жовтні 2019 року Renault Duster другого покоління, побудований на заводі в Міовені, Румунія, пройшов краш-тест Latin NCAP, отримавши пристойний чотиризірковий рейтинг. З тих пір у Бразилії на заводі в Сан-Хосе-дус-Піньяйс розпочалося виробництво нового покоління бюджетного позашляховика, що спонукало Latin NCAP повторити випробування та подивитися, чи є відмінності між двома поколіннями.
Проте результат новинки виявився шокуючим та тривожним, оскільки бразильський Duster провалив програму оцінки нових автомобілів для Латинської Америки та Карибського басейну.

Це не перший автомобіль, який отримав рейтинг «нуль зірок», але компактний позашляховик навіть продемонстрував ознаки витоку палива після лобового удару. Більш того, машина перекинулась при боковому ударі, що сильно вплинуло на середню стійку та призвело до відкриття однієї з дверей.

Чому Renault Duster провалив краш-тест?

У Latin NCAP пояснили, що однією з ключових відмінностей між версіями Renault та Dacia є відсутність у моделі стандартних подушок безпеки (бокових та для голови). Популярний позашляховик отримав 29,47-відсотковий рейтинг захисту дорослих пасажирів, 22,93 відсотка -захисту дітей, 50,79 відсотка – захисту пішоходів і 34,88 відсотка – системи допомоги в безпеці.

Витік палива є особливо проблематичним, що змусило Latin NCAP попросити Renault відкликати всі позашляховики Duster другого покоління, побудовані в Бразилії. Крім того, автовиробника просять зробити щось стосовно відкриття дверей при боковому ударі, оскільки в гіршому випадку людей може викинути з автомобіля.
Слід зазначити, що транспортним засобом, який використовувався для оцінки безпеки пішоходів, був Duster румунського виробництва, й у Latin NCAP зазначили, що бразильський варіант має іншу передню частину, яка може вплинути на результат.

Частково на таку ситуацію могло мати вплив й те, що з жовтня 2020 року краш-тести Latin NCAP стали більш жорстким, й проводяться за новою методикою.

До речі, раніше в Європі на краш-тестах Euro NCAP хетчбек Dacia Sandero отримав лише дві зірки.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor

Галерея краш-тесту Renault Duster:
Фотограф: Latin NCAP
Фотограф: Latin NCAP
Фотограф: Latin NCAP
Фотограф: Latin NCAP
Фотограф: Latin NCAP

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest