Виробництво Renault Duster зупинили на важливому ринку

Автор: Редакція | 22 Лют, 2022
Renault Duster (Індія)

Компактний кросовер Renault Duster став одним із перших бестселерів марки в Індії, але тепер буде знятий з виробництва.

Підрозділ Renault в Індії припинив виробництво позашляховика Duster на своєму заводі в Сріперумбудурі після майже 10 років із моменту випуску першого примірника в липні 2012 року. Вже за перший рік виробництва було продано 40 000 одиниць «Дастерів».

Renault Duster в Індії

Duster був запущений в Індії з 1,6-літровим бензиновим і 1,5-літровим дизельним двигуном K9K з двома вихідними потужностями. У вересні 2014 році був представлений дизельний варіант Duster AWD, який залишається популярним вибором для багатьох фанатів бездоріжжя.

Намагаючись конкурувати, Renault також представила коробку передач AMT з оновленим Duster 2016 року. Пізніше до Duster AMT приєднався бензиновий варіант із CVT, що розширило вибір коробок передач для всієї лінійки. Впровадження CVT збіглося з змінами, коли старий 1,6-літровий агрегат позашляховика змінив місце для нового 1,5-літрового атмосферного агрегату.

У 2020 році Renault відмовилась від 1,5-літрового дизельного двигуна K9K – через суворі екологічні норми. А також скасували коробку передач CVT із 1,5-літровим бензиновим двигуном і виробництво дизельного варіанту AWD.

Через кілька місяців автовиробник додав новий 1,3-літровий турбо-бензиновий двигун до лінійки Duster, коли позашляховик отримав невелике оновлення та знову представив коробку передач CVT на турбо-бензиновий мотор, який виробляв 156 к.с. (одного з найпотужніших середніх позашляховиків у своєму класі в Індії).

Користуючись популярністю Duster і зростаючою тенденцією середніх позашляховиків, споріднений бренд Nissan також представив дещо іншу версію Duster під назвою Nissan Terrano, яка продавалася з 2013 по 2020 рік на ринку Індії.

Фактично, весь цей час Duster випускався у першому поколінні та був заснований на платформі B0 групи Renault, яка використовується на кількох автомобілях в Індії: Logan, Verito, Duster, Lodgy, Terrano, Captur і Kicks.

До речі, в Україні досі продається Renault Logan на вищезазначеній платформі.

Група Renault поки не планує представляти друге покоління Duster в Індії й модель зникне після розпродажу всіх примірників з автосалонів.

До речі, на глобальному рівні кросовер Duster залишається бестселером румунської марки та вже досяг позначки у два мільйона продажів.

Нещодавно Motorcar вже тестував оновлений Renault Duster, а про тест-драйв попереднього покоління можна прочитати в цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autocar India

Галерея Renault Duster (Індія):
Фотограф: Renault India
Фотограф: Renault India
Фотограф: Renault India
Фотограф: Renault India

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest