Renault оголосила про альянс із Geely

Автор: Редакція | 09 Сер, 2021
Renault новий логотип 2021

Французький автовиробник Renault повернеться на ринок Китаю разом із місцевим автоконцерном Geely.

Дві компанії Renault та Geely підписали рамкову угоду про створення СП, яке збиратиме та продаватиме в Китаї бензиново-електричні гібридні автомобілі марки Renault, використовуючи технології, ланцюги поставок та виробничі потужності Geely.
Зі свого боку, компанія Renault зосередиться на продажу та маркетингу.

У рамках партнерства, обидва автовиробники також погодилися вивчити можливість локалізації збирання гібридних автомобілів Lynk&CO (що входять до концерну Geely) на території Південній Кореї, де Renault виробляє та продає автомобілі більше двох десятиліть.

Й хоча співпраця поки буде зосереджена на Китаї та Південній Кореї, але, ймовірно, її буде розширено, щоб охопити швидкозростаючі азіатські ринки.

Перспективи співпраці

Renault Captur 2021 року

Джерела також повідомляють, що Geely та Renault розглядають можливість розробки повністю електричних автомобілів на спільному підприємстві.

Для створення нового СП буде використаний досвід Geely та Daimler, які у 2019 році об’єднались заради виробництва у Китаї електромобілів марки Smart на основі виробництв Geely та продажів через глобальну мережу Daimler.

Однак підприємство Geely-Renault буде повністю відокремлене від підприємства Geely з Daimler.
Для Renault партнерство з Geely допоможе відновити свою присутність у Китаї після того, як у 2020 році французький бренд припинив співпрацю з Dongfeng Motor Group.

За даними джерел, Renault та Geely будуватимуть автомобілі на існуючих заводах Geely з метою продажу на місцевому ринку та експорту на зовнішні.

За перше півріччя Renault продала близько 101 000 автомобілів та комерційних автомобілів у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, що становить лише 7 відсотків світових продажів бренду. При цьому продажі марки не зросли, хоча загальний обсяг ринку розширився на 27 відсотків.

Цього року Geely вже показала флагманський кросовер у стилі Volvo, а нещодавно Renault презентувала новий кросовер Captur в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest