Renault представила новий фургон Kangoo у чотирьох варіаціях

Автор: Роман Галімон | 12 Лис, 2020
Renault Kangoo та Express 2021 року

Французький виробник Renault представив дві майже різні моделі Kangoo, які в свою чергу матимуть пасажирську та вантажну версії.

Після тривалої програми розробки та короткої тізерної кампанії, абсолютно новий Renault Kangoo був представлений зі сміливим зовнішнім виглядом, новими технологіями та вибором двох окремих моделей.
Французький виробник не розкрив усі подробиці щодо свого нового легкого комерційного автомобіля, але оприлюднив перші фотографії та попередню інформацію.

Kangoo та Express

Renault Kangoo 2021 року
Renault Kangoo 2021 року

Найголовніше, що Renault розділяє нову лінійку Kangoo на дві окремі моделі.

Kangoo, доступний як пасажирський фургон та вантажний легковий автомобіль, виконує роль більш розкішного варіанту, орієнтованого на подорожуючі родини та автопарки, підприємців та торговців.

Express, також доступний як у пасажирській, так й у вантажній версії, є більш доступною пропозицією переважно для ринків за межами Європи. Модель орієнтована на молодих підприємців для змішаного професійного та сімейного використання. Фактично, цей варіант є продовженням моделі Dokker, що була знята з виробництва.
Головне у технологіях

Renault Kangoo 2021 року
Renault Kangoo 2021 року

Автовиробник зробив великий крок вперед в розвитку моделей й особливо пишається новою системою Easy Side Access, яка покращує доступ до вантажної зони. Renault обіцяє, що новий Kangoo має найширший бічний доступ на ринку – 1416 мм, що приблизно вдвічі більше за попередній Kangoo.

Хоча бренд обіцяє «неперевершену різноманітність розмірів кузова та двигунів», точної інформації про діапазон силових агрегатів немає. Тим не менше, новий Kangoo повинен надійти у бензиновій, дизельній та електричній версіях із механічними та автоматичними коробками передач, залежно від двигуна.

Renault Kangoo 2021 року
Renault Kangoo 2021 року

За припущеннями, виробник також має запропонувати дві довжини з корисним об’ємом вантажу від 3,3 до 4,9 кубічних метрів залежно від колісної бази.

Express, у свою чергу, пропонує подібні можливості завантаження, але стане бюджетною й доступною версією. Знову ж таки, точних деталей про лінійку двигунів немає, але очікується, що ця версія пропонуватиметься лише з двигунами внутрішнього згоряння.

Renault вироблятиме нову лінійку Kangoo на своїй фабриці в Мобежі у Франції, тоді як лінійка Express збиратиметься в Марокко. Усі чотири варіанти надійдуть у продаж навесні 2021 року.

Нещодавно Renault оголосила ціни на нові Logan та Sandero, а також представила оновлений седан Megane.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Renault Kangoo 2021 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest