Renault анонсувала ціни на новий Megane

Автор: Редакція | 24 Гру, 2021
Renault Megane E-Tech Electric

Автовиробник оприлюднив ціни на новий електричний кросовер Renault Megane E-Tech Electric, продажі якого почнуться у Франції наступного року.

Renault оприлюднила ціни на Megane E-Tech Electric, один із найбільш очікуваних автомобілів бренду за останні роки.

Повністю електричний компактний автомобіль коштуватиме у Франції від 35 200 євро (39 440 доларів) за версію на 130 к.с. з батареєю на 40 кіловат-годин в базовій комплектації, але ця цифра знизиться до 29 200 євро з екологічним бонусом в 6 000 євро для електромобілів.

Топова ж  версія матиме 220 к.с. та акумулятор ємністю 60 кВт-год з можливістю високошвидкісної зарядки, але коштуватиме 51 400 євро без шансу отримання бонусу.

При цьому поточна модель Megane продовжиться ще кілька років й буде доступна з дизельною, бензиновою та плагін-гібридною установками.

Не обсяг, а вартість

Renault Megane E-Tech Electric

Генеральний директор Лука де Мео сподівається повернути прибутки Renault за допомогою стратегії «вартість, а не обсяг», зосереджуючись на компактному сегменті з більшою прибутковістю замість компактних сітікарів.

Нинішні компактні моделі бренду Renault, хетчбек й універсал Megane та позашляховик Kadjar, мають низькі результати порівняно з конкурентами на масовому ринку.

На разі Renault створює групу «ElectrCity» із заводів в Дуе на півночі Франції, де збиратимуться й комплектуватимуться електромобілі замість автівок із двигунами внутрішнього згоряння.

Комплектації Renault Megane E-Tech Electric

Renault Megane E-Tech Electric

Очікується, що новий електрокар буде доступний у трьох комплектаціях: Equilibre, Techno та Iconic. Основною відмінністю буде вибір батарей на 40 кВт-год (300 км пробігу або 60 кВт-год (450-470 км). Покупці можуть вибрати електродвигун потужністю 100 кіловат (130 к.с.) або 160 кВт (220 к.с.)

Renault каже, що час зарядки становить 30 хвилин для 300 км пробігу на станції швидкої зарядки потужністю 130 кВт. Покупці зможуть замовити й домашній зарядний пристрій: стандартний (AC до 7 кВт); Boost (AC до 7 кВт, DC до 85 кВт); Super (AC до 7 кВт, DC до 130 кВт) або Optimum (AC до 22 кВт, DC до 130 кВт).

Renault Megane E-Tech Electric

Megane E-Tech Electric конкуруватиме зі зростаючою кількістю повністю електричних компактних автомобілів, включаючи Volkswagen ID.3 (від 39 900 євро у Франції), Citroen C4 (від 35 600 євро у Франції) і Nissan Leaf (34 400 євро у Франції). У 2023 році Peugeot 308 і Opel Astra матимуть повністю електричні версії.

Також електрокросовер Megane стане конкурентом для базових комплектацій Tesla Model 3, яка стала електромобілем-бестселером в Європі. Tesla змінила ціни на Model 3, аби скористатися перевагами пільг у різних країнах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest