Renault Talisman знімуть із виробництва на початку 2022 року

Автор: Редакція | 10 Гру, 2021

Модель Renault Talisman буде знята з виробництва через погані продажі та недоцільність подальших інвестицій.

Перше покоління Renault Talisman (або якщо хочете третє покоління Renault Laguna) ознаменувало справжній поворотний момент на ринку, оскільки після двох дуже успішних поколінь останнє буде остаточно знято з виробництва.

Хоча, Renault Talisman явно має привабливий дизайн, проте модель зазнала явного економічного краху, особливо в порівнянні із Laguna.

На фоні зростання популярності кросоверів та все ще великого попиту на хетчбеки, седани мають надавати власникам явні переваги від свого застосування.

Renault залишає сегмент D

Talisman став однією з чотирьох моделей, які французький бренд вирішив зняти з виробництва по завершенні їхніх генерацій.

Моделі Scenic, Grand Scenic та Espace також стали жертвою боротьби з кросоверами й теж не втримаються у лінійці виробника, яка переорієнтовується на електрокари.

За словами чеського джерела, у випадку з «Талісманом» помилки у плануванні також вплинули на підсумковий результат. В той час як конкуренти пропонували 2,0-літрові двигуни, седан та універсал Renault мали максимум 1,6-літровий агрегат.
Й хоча після рестайлінгу в середині покоління це було виправлено, але марка проігнорувала інше актуальне питання, не запровадивши гібридних версій в будь-якій формі. Технічно цьому не було жодних виправдань, адже Megane на аналогічній платформі підтримує цю технологію. Проте реальність полягала в тому, що у Renault вже не збирались інвестувати занадто багато в модель, яка вже точно не окупить інвестиції.

За інформацією джерела, цього року припиняється виробництво двигуна 1.3TCe з механічною коробкою передач, а в лютому знімуть й 1.8TCe та 2.0Blue dCi. Таким чином, у лютому 2022 року виробництво Renault Talisman остаточно припиняється.

Модель яка замінить «Талісман» з’явиться лише 2024 року та вже успадкує інший дизайн від сучасних Megane та нового Austral.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Renault Talisman 2020 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest