Renault Twingo влаштував аварію із Ferrari 488 Pista

Автор: Редакція | 23 Чер, 2021
Ferrari 488 Pista 2019 року

Аварія міського автомобіля Renault Twingo та Ferrari 488 Pista потрапила на відео під час проведення відомої гонки «Мілле Мілья».

Аварія сталась в італійському місті Кортона, через яке проїжджали учасники гонки «Мілле Мілья», а саме Ferrari 488 Pista. Проте, мабуть, водій Renault Twingo цього не знав.
Хоча на знятому відео важко розгледіти наслідки аварії, проте зрозуміти обставини ДТП можна.

За даними Mowmag.com, група машин «Феррарі» брала участь у змаганні Ferrari Tribute 1000 Miglia (це данина легендарній 1000-мильній гонці в Італії на витривалість, що проходила дорогами загального користування до 1957 року), проїжджаючи через італійське місто Кортона 20 червня.

На відео видно, як спочатку в помірному темпі проїжджає Ferrari Portofino, а потім зі стоянки виїжджає Renault Twingo та перекриває дорогу Ferrari 488 Pista. Фактично, водію червоного спорткара вже не було місця для уникнення аварії й машини зіткнулись.

Зазначається, що водій Ferrari зазнав незначних травм, оскільки після удару, очевидно, спрацювали подушки безпеки Pista. Важко розгледіти масштаби пошкоджень будь-якого автомобіля, але іноді навіть легкі пошкодження панелей кузова можуть приховати зламану підвіску знизу.
За попередніми даними, винним в аварії може бути водій Twingo, адже він не переконався у безпечності маневру й не поступився дорогою. Але також треба з’ясувати, з якою швидкістю їхав водій Ferrari, адже у такому невеликому місті з відповідними швидкісними обмеженнями, можна легко порушити правила, особливо коли береш участь у легендарній гонці, хоч й історичній.

Тож можливо буде визначена провина обох водіїв, але усунути наслідки буде дорожчим саме для власника Ferrari.

Нещодавно Ferrari 458 розбили під час трекового дня на іспанському треку Харама, а минулого року новий спорткар Ferrari вщент розбили у аварії з автобусом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari 488 Pista 2019 року:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest