Renault представила водневі моделі HYVIA

Автор: Роман Галімон | 07 Лип, 2021
Renault водневі моделі HYVIA

Французька група Renault презентувала нові автомобілі з водневою технологією від бренду HYVIA.

Лише у липні Renault оприлюднила свої плани стосовно створення водневих автомобілів, й за місяць показала анонсовані моделі HYVIA. До речі, раніше виробник розповів про завод Re-Factory, який увійде у загальний проект із підвищення екологічності виробництва.
Тим часом, HYVIA використає розробки компанії Plug Power, яка має 20-річний досвід роботи з паливними елементами, електролізаторами та створила мережу із понад 100 заправних станцій, які щодня постачають понад 40 тон водню.

Таким чином, HYVIA вже зараз може пропонувати електролізи, мобільні станції зберігання, а до кінця 2021 року створюватиме станції заправки воднем, зібрані у Флінсі (Франція).

Водневі заправні станції можна буде взяти в оренду або придбати, й виробник гарантує їхню легкість та безпечність у використанні.
Комерційна модельна лінійка

Renault водневі моделі HYVIA

Під брендом HYVIA вже до кінця року запропонують діапазон із трьох автомобілів, що працюють на паливних елементах. Проте водневі електрокари будуть спрямовані на сегмент комерційного транспорту (LCV).

  • Master Van H2-TECH – великий фургон, який найкраще підходить для перевезення вантажів, якому обіцяють пробіг до 500 км та вантажний об’єм 12 м3.
  • Master Chassis Cab H2-TECH – великий фургон із ще більшим вантажним простором (19 м3) та пробігом 250 км.
  • Master Citybus H2-TECH – міський мікроавтобус, який може перевезти до 15 пасажирів, й орієнтований на підприємства, муніципалітети та місцеві комунальні служби з пробігом 300 км.
Автомобілі побудовані на архітектурі Dual Power: живляться як електрикою, так й енергією на основі водню. Автомобіль має запас ходу до 500 км: 100 км від електричної енергії, решта від водню.

Моделі оснащені батареєю на 33 кВт-год, паливною батареєю на 30 кВт і резервуарами, що містять від 3-7 кг водню, залежно від версії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея тізерів Renault HYVIA:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest