У Renault зрозуміли вигоди від другого покоління Zoe

Автор: Роман Галімон | 03 Тра, 2020

У компанії Renault відзначили правильний час появи нового покоління електрокара Zoe.

Нещодавно автовиробник розкрив плани, відповідно до яких у найближчі півтора роки буде запущено у виробництво два нових електричних кросовера на основі концепту Morphoz та китайського електрокросовера City K-ZE.
При цьому, головний дизайнер Ван ден Акер розповів виданню Autoexpress, що компанія задоволена тим проміжком часу, коли з’явилось нове покоління Renault Zoe.

«Ми вкладали великі кошти в інтер’єр та електронну архітектуру автомобіля, – сказав ден Акер. – Коли ви керуєте ним, він наче з іншого світу в порівнянні з першим Zoe. Це набагато зріліший автомобіль. Ми зробили це саме так, адже не секрет, що заробляти гроші на електромобілях надзвичайно важко.

Нам пощастило запустити друге покоління Zoe в сприятливішій для бізнесу час та в сегменті, де було дуже мало конкуренції. Проте зараз конкуренція дуже сильно розпалюється».
Відповідно до останнього звіту Renault, на європейському ринку електромобілів компанія реалізувала в першому кварталі 22 810 автомобілів і здобула ринкову частку в 17,3%, в основному завдяки новому Zoe.

Нещодавно також стало відомо, що Renault може відмовитись від виробництва Megane, та про можливість випуску машин Renault на ЗАЗі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Renault Zoe 2019 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest