Renault вирішила залишити кросовер Koleos у лінійці

Автор: Роман Галімон | 06 Чер, 2020

У французькій компанії Renault вирішили не відмовлятися від флагманського кросовера Koleos та вже готують нову генерацію позашляховика.

Після появи електричного концепту Morphoz багато хто заговорив про лічені дні, які залишились великому кросоверу Renault Koleos. Адже з огляду на обраний напрямок електрифікації моделей здавалось, що в ньому не знайде місце позашляховик із традиційним ДВЗ.
Виробнича версія на базі Morphoz дійсно могла б стати гарною альтернативою, але головний дизайнер Renault Лорен ван ден Акер вважає, що в першу чергу мета концепту показати можливості компанії.

«Morphoz показав нову платформу CMF-EV, і ми хотіли показати кілька речей, –  відповів ван ден Акер на питання видання Autocar про можливість створення серійного електричного кросовера на базі Morphoz, – По-перше, він має великі пропорції. Це гнучка і модульна довжина. Він нижчий за позашляховик і вищий за хетчбек. Ми намагалися зробити його максимально компактним зовні й максимально просторим всередині.

Стосовно автомобілів майбутнього виробництва, ми сподіваємось, що ви визнаєте, звідки вони беруться. Зараз ми граємо з новими формами нинішньої лінійки Renault, аби надати їй технічніший та гостріший край».
Також в цьому ж інтерв’ю ван ден Акер відзначив, що незабаром варто чекати появи першого електричного кросовера Dacia, а раніше було оголошено, що Renault представить два нових електрокара протягом 18 місяців.

На пряме ж питання про те, чи з’явиться нова генерація Renault Koleos, головний дизайнер відповів схвально та розповів про можливий рік прем’єри.

«Зараз ми розробляємо машини на 2024/25. Якби він мав з’явитись найближчими двома роками, то він вже був би розроблений», – сказав Лорен ван ден Акер.
Цікаво, що перше покоління Koleos було презентовано у 2008 році й проіснувало до 2016 року, коли йому прийшла заміна. Друге покоління вже існує чотири роки й вже отримало невеликий фейсліфтинг, що був презентований в Україні на початку цього року.

Таким чином, якщо Renault захоче протримати друге покоління вісім років, то черга для прем’єри третьої генерації надійде саме 2024 року.

Крім того, не можна сказати, що Koleos дуже популярний кросовер, який вимагає термінового оновлення, проте на деяких ринках попит на нього є і компанія планує постійно оновлювати модель.

«Koleos дуже добре працював для нас у Кореї та Китаї, – сказав Лорен ван ден Акер. – Мені подобаються такі машини, тому що вони пропонують багато за гроші і допомагають нам підняти марку.

Наступний Koleos, безумовно, буде великим кроком з огляду на силовий агрегат. Такі автомобілі буде важко продавати, якщо ви їх не електризуєте певною мірою. Але якщо електрифікувати, то ціна підніметься вгору, тому пропозиція та попит мають десь зустрітися. А загалом, такі технології підштовхують нас до покращення якості».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

 

Галерея Renault Koleos 2020 року:
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest