Російський завод Renault можуть націоналізувати

Автор: Редакція | 24 Бер, 2022
Російський завод Renault

Московський завод компанії Renault можуть націоналізувати вже наступного тижня.

Після того, як група Renault оголосила про зупинку московського заводу, російська влада заявила, що до кінця наступного тижня вирішить, як використовувати завод Renault.

«Мінпромторг обговорить з урядом москви перспективи розвитку заводу «Рено росія». Спільні рішення будуть оголошені до кінця наступного тижня», – повідомили в міністерстві промисловості і торгівлі.

Раніше у коментарях російського уряду з’явилися припущення, що активи іноземних компаній, які залишили країну, можуть бути націоналізовані.

До речі, в компанії Mercedes вже оцінили можливі збитки від подібної націоналізації.

На московському заводі, що повністю належить Renault, випускають моделі Duster, Kaptur та Arkana, й також Nissan Terrano. За даними автовиробника, завод був заснований в 2005 році після початкових інвестицій у розмірі 230 мільйонів євро, і в даний час там працює 1850 людей. У 2020 році було випущено близько 77 000 автомобілів.

Як відомо, на цьому тижні АвтоВАЗ, котрим Renault володіє на 68%, також частково припинив випуск на своїх заводах у Тольятті та Іжевську через дефіцит електронних деталей. Раніше АвтоВАЗ оголосив, що відправляє співробітників у відпустку з 4 по 24 квітня.

У Мінпромі росії повідомили, що робиться все необхідне для відновлення роботи на конвеєрах АвтоВАЗа, в тому числі створюється запас комплектуючих. У четвер АвтоВАЗ заявив, що випускатиме Lada зі зниженим вмістом компонентів іноземного виробництва.

Понад 400 компаній вже залишили російський ринок після того, як країна вторглася в Україну. Renault та інші західні компанії опинились під критикою через присутність в країні-агресорі. Нових коментарів від французького виробника не було.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest