Новий седан BMW i3 «засвітили» до прем’єри

Автор: Редакція | 09 Гру, 2021
BMW i3 (Китай)

Новий електричний седан BMW i3 показали на фотографіях державного патентного органу Китаю. Проте цей BMW i3 зовсім не схожий на звичайний.

Міністерство промисловості та інформатизації Китаю опублікувало інформацію про новинку під назвою BMW i3. Однак вона не має жодного відношення до однойменного компактного хетчбека – за тим винятком, що обидві моделі є електромобілями.

Китайський i3 – це батарейна модифікація седана третьої серії, причому вже у рестайлінговій версії, яка поки що не розсекречена. Сам факт розробки такої машини був відомий давно, але досі не було зрозуміло, як її назвуть, щоб й не порушити логіку наявної зараз номенклатури, й не викликати плутанини зі згаданим хетчем.

Що відомо про седан BMW i3?

BMW i3 (Китай)

Габарити електрокара – 4872x1846x1481 мм, відстань між осями – 2966 мм. Таким чином, він більше не тільки актуальної глобальної «трійки», а й китайської подовженої, назви варіантів якої закінчуються на Li. На кришці багажника можна побачити назву eDrive35L. Провівши аналогію з i4 eDrive40, можна припустити, що таке позначення вказує на довгобазне заднєпривідне виконання з єдиним електромотором. Потужність його вже відома – 250 кіловат або 340 к.с.

Також у китайській документації зазначені споряджена та повна маса автомобіля (2029 та 2530 кг), максимальна швидкість (180 км/год). Седан пропонуватиметься з колісними дисками на 18 та 19 дюймів, вже в стандартній комплектації з’явиться задня пневмопідвіска – як у i4. Виробником заявлено спільне підприємство BMW Brilliance – те саме, що робить електрокросовери iX3.
Окрім того, опубліковані китайським сертифікаційним органом фотографії дають уявлення про те, як може виглядати оновлена BMW 3-ї серії для світового ринку. Так, наприклад, можна побачити переглянуті головні фари без помітної виїмки знизу та з іншим наповненням. А ось глуха «радіаторна решітка», очевидно, залишиться лише для електроверсії.

За попередніми даними, глобальну рестайлінгову 3 серію запустять у виробництво не раніше другої половини наступного року. У неї також буде модифікація без ДВЗ, але чи збережуть для неї позначення i3 – досі невирішене питання. На разі, початковий носій цього логотипа протримається на конвеєрі ще кілька років.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW i3 (Китай):
Фотограф: Міністерство промисловості та інформатизації Китаю
Фотограф: Міністерство промисловості та інформатизації Китаю
Фотограф: Міністерство промисловості та інформатизації Китаю

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest