Седан Volkswagen Passat остаточно зняли з виробництва

Автор: Редакція | 09 Січ, 2022
Volkswagen Passat 2019 року( Європа)

Volkswagen вирішив остаточно зупинити виробництво седана Passat, але залишить версію універсалу та модель Arteon.

Volkswagen припинив виробництво седана Passat, посилаючись на зростання продажів універсалу та дебют фастбека Arteon як на фактори для прийняття рішення. Про можливість зупинки виробництва було відомо ще у 2020 році.

Чотиридверний «Пассат» більше не доступний для замовлення, і представник компанії підтвердив виданню Autocar, що виробництво седана було припинено незадовго до Різдва.

Покоління Passat B8 надійшло у продаж 2014 року і мало б змінити генерацію до 2023 року, але тепер дев’ята ітерація моделі з’явиться лише у вигляді практичнішого універсалу й отримає оновлену версію архітектури MQB.

Нові тенденції

Volkswagen Passat 2019 року( Європа)

Volkswagen продавав седан та універсал Passat з моменту випуску оригіналу в 1973 році, але останніми роками універсал перегравав седан у продажах майже вдвічі.

Дані Autocar говорять про те, що за 2021 рік (до грудня) Volkswagen продав 3503 седанів «Пассат» у Великій Британії, й переважно клієнтами були корпоративні автопарки.

Ще одним фактором поспішного зняття моделі (до завершення генерації) є існування Arteon, що має аналогічну позицію, пропонує порівнянний рівень внутрішнього простору та подібну лінійку двигунів, хоча й за більшу ціну.

Volkswagen Arteon Shooting Brake. 2021 року
Volkswagen Arteon Shooting Brake

Так, наприклад, ціна Arteon Shooting Brake в Європі починається від 42 790 євро, а цінник на універсал Passat стартує від 32 775 євро.

Й хоча компанія поки не говорить про зупинку виробництва універсалу, але новина про зняття седана на фоні розробки нового Aero-B, говорить про можливість появи повністю електричного замінника для Passat.

Нова модель явно використовуватиме ту саму платформу MEB, що й Volkswagen ID. 3 та ID. 4, запропонує вибір заднього та повного приводу, вибір розміру акумулятора і, що важливо, кузови седана та універсала.

Раніше також стало відомо, що виробник вирішив завершити виробництво седана Passat спеціальною версією Limited Edition для ринку США.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest