Skoda «представила» новий кросовер Afriq

Автор: Редакція | 24 Тра, 2022
Skoda Afriq

Skoda показала випускний проект чергової групи студентів своєї технічної школи у Млада-Болеславі – цьогоріч це кросовер Afriq.

Це вже восьмий концепт студентів технічної школи Skoda у Млада-Болеславі. Фактично виконаний у єдиному екземплярі, концепт є ралі-рейдової версією компактного кросовера Kamiq.

Проте розробка навіть отримала власне ім’я із традиційним закінченням на q – Afriq.

Машину назвали на честь континенту із двох причин. По-перше, команда з 25 юнаків та дівчат надихалася у своїй роботі марафоном «Дакар», який донедавна проходив на території Африки. А по-друге, це посилання на той факт, що тепер саме Skoda Auto відповідає за всю діяльність Групи Volkswagen у північноафриканському регіоні, у тому числі – розробляє нові моделі початкового рівня.

Skoda Afriq

Skoda Afriq

Skoda Afriq отримав нові бампери, крила та колісні арки та став тридверним – задні двері студенти заварили. Спортивну ліврею, додаткову світлотехніку, повітрозабірник на даху та антикрило вони запозичили у гоночного хетчбека Fabia Rally2 evo.

Skoda Afriq

В інтер’єр ралійного кросовера також «переїхали» кермо, панель приладів, крісла з шеститочковими ременями безпеки, система пожежогасіння й каркас безпеки.

Донором дволітрового 190-сильного бензинового турбомотора та повнопривідної трансмісії із семиступеневим роботом стала Octavia.

Звісно, кросовер Skoda Afriq посилену підвіску.

Skoda Afriq

Одна з особливостей проекту – включення до комплектації атмосферного генератора води від ізраїльської фірми Watergen. Придатна для пиття вода виробляється з повітря, проходить кілька етапів очищення, знезаражується УФ-випромінюванням і зберігається у спеціальному контейнері, безперервно циркулюючи.

Skoda Afriq мав з’явитись ще у 2021 році, проте тоді плани було змінені пандемією коронавірусу. До речі, попереднім концептом був родстер Slavia.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Afriq:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest