Skoda розпочала виробництво електричного кросовера Enyaq iV

Автор: Редакція | 26 Лис, 2020
Skoda Enyaq iV електрокросовер старт виробництво

Чеська марка Skoda почала серійне виробництво електрокросовера Enyaq iV на своєму головному заводі в Младі-Болеславі.

У вересні 2020 року Skoda презентувала повністю електричний позашляховик, й тепер перша серійна модель бренду, заснована на модульній платформі MEB концерну Volkswagen, стала на конвеєр.
Чеський автовиробник збирається виробляти до 350 одиниць нового позашляховика щодня поряд з моделями Octavia та Karoq на єдиній виробничій лінії для автомобілів із платформами MQB та MEB.

Для того, аби адаптувати виробництво під потреби електричної моделі, Skoda інвестувала 32 мільйони євро в підготовку лінії.

Крім того, було запроваджено заходи безпеки для роботи з акумуляторами, наприклад, встановлені тепловізійні камери. Вони цілодобово контролюють температуру в цехах та вмикають сигнал тривоги, якщо виявлено будь-яке відхилення.
Як відомо з презентації моделі, виробник запропонує три розміри акумулятора та п’ять варіантів комплектації Skoda Enyaq iV. У двох найпотужніших варіантах електродвигун на передній осі працюватиме у поєднанні із заднім мотором.

Базова версія кросовера називається Enyaq 50 iV та має єдиний електромотор, встановлений на задній осі, що видає 148 к.с. Найвитриваліший варіант – Enyaq 80 iV. Його показники: 204 к.с. і 310 Нм, 8,5 секунди до сотні, 82 (77) кВт-год і 510 кілометрів відповідно.

Перші вироблені екземпляри вже незабаром відправляться до замовників.

Раніше стало відомо, що Skoda вирішила перенести виробництво моделі Superb, а до цього припинила випуск моделі Citigo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Enyaq iV 2021 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest