Skoda представила оновлений Kodiaq на тізерах

Автор: Редакція | 30 Бер, 2021
Skoda Kodiaq 2021 року

Чеська марка Skoda почала кампанію з презентації оновленого кросовера Kodiaq. На разі з’явились перші зображення.

Оновлений кросовер Skoda Kodiaq вже не раз був помічений на тестах, а сам виробник нещодавно заявив, що планує цьогоріч оновити позашляховик поруч із іншими моделями.
Очікується, що ззовні зміниться лише передня та задня частини кросовера, а всередині зміни можуть зачепити медійну систему та інші бортові помічники.

Тепер, як видно на зображеннях, оновлений Kodiaq отримає вузькі фари головного світла, під якими встановлені протитуманні діодні модулі.

Skoda Kodiaq 2021 року

У Skoda зауважили, що помітно переробили передній бампер, де збільшено центральний повітрозабірник, обрамлений L-подібними елементами обробки з обох боків та алюмінієвою вставкою.
Задні ліхтарі також візуально стали вужчими: виробник говорить, що їхній стрункіший вигляд виконаний у фірмовому «кристалічному» стилі та є версією С-подібного класичного дизайну «Шкода».

Skoda Kodiaq 2021 року

Після дебюту Kodiaq у 2016 році було продано понад 600 000 примірників позашляховика, й він досі пропонується на 60 ринках світу.

Враховуючи популярність свого бестселера Skoda, збирається провести глобальну прем’єру оновленого Kodiaq 13 квітня. А отже до цього часу, нас чекають ще чимало тізерів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Kodiaq 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest