Skoda Kodiaq 2021 року «засвітилась» з оманливим камуфляжем

Автор: Роман Галімон | 07 Січ, 2021
Skoda Kodiaq 2021 року

Оновлений кросовер Skoda Kodiaq модельного 2021 року з’явився в об’єктивах із камуфляжем, який приховував досить багато.

Представлений у 2016 році, Kodiaq почав експансію Skoda у сегмент кросоверів, яка продовжилась компактним Karoq та ще меншим Kamiq. Крім того, для Китаю було створено ще кілька специфічних моделей, таких як Kodiaq GT та Kamiq GT, котрі стали купе-версіями зазначених кросоверів.
Нещодавно виробником із Млада-Болеслава також був презентований повністю електричний Enyaq, а найближчим часом з’явиться й версія Enyaq GT.

Тож тепер прийшов час першому позашляховику Skoda (не враховуючи модель Yeti, або взагалі Trekka із 1960-х років) пройти через оновлення «обличчя». Kodiaq 2021 року вже двічі потрапляв у об’єктиви фотошпигунів – у червні та грудні минулого року – коли стало зрозуміло, на які саме оновлення варто чекати.

Skoda Kodiaq 2021 року
Skoda Kodiaq 2021 року (шпигунське фото)

А нещодавно оновлений Kodiaq знову з’явився, але цього разу з оманливим камуфляжем. Фари та задні ліхтарі отримали наклейки зі звичною графікою, аби приховати справжні зміни.

Однак, за очікуваннями, Kodiaq після «фейсліфтингу» отримає матричну світлодіодну технологію з новим виглядом кластерів, дотримуючись щоправда дворівневих фар, як й на всіх інших позашляховиках Skoda.

Skoda Kodiaq 2021 року
Skoda Kodiaq 2021 року (шпигунські фото)

Задні ліхтарі теж мають отримати інший світлодіодний підпис, хоча на фото фальшиві наклейки блокують їхній вигляд.

При цьому, автомобіль, помічений на тестах, ймовірно, мав дизайн переднього бампера та легкосплавні колеса комплектації Kodiaq Sportline, але в ньому відсутні штучні наконечники вихлипу.

Skoda також приховує боки передньої решітки, використовуючи товсті пластикові шматки, а на бампері є також «фейковий» камуфляж кузова. Ковпачок омивача фар має нову форму, хоча більшість покупців Kodiaq навряд обирають кросовер через це.
Після оголошення про Enyaq RS, версія Kodiaq RS вже не буде єдиним позашляховиком Skoda, яка носить значок Rally Sport. Цікаво буде побачити, як майбутній фейсліфтинг відіб’ється на двотурбодизельному двигуні, адже очікується, що виробник переключиться на бензинові TSI, хоча офіційно це поки не підтверджено.

Варто нагадати, Kodiaq RS досі є найшвидшим семимісним позашляховиком на Нюрбургрингу, але лише тому, що інші виробники аналогічних кросоверів не виводили свої потужні моделі на коло «Зеленого Пекла» для рекордної спроби.

Як Motorcar вже писав, оновлення «першого» позашляховика Skoda має з’явитись пізніше цього року, після чого виробник представить абсолютно нові суперміні Fabia та Enyaq GT.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Kodiaq 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest