Skoda показала замаскований кросовер Kushaq

Автор: Редакція | 26 Січ, 2021
Skoda Kushaq 2021 року

Чеська марка Skoda продовжує рекламну кампанію з презентації компактного кросовера Kushaq, дебют якого відбудеться в Індії у березні.

Від початку цього року Skoda розкрила назву нового кросовера, який стане виробничою версією торішнього концепту Vision In, де останні літери говорять про ринок для моделі – Індія.
Вже відомо, що Kushaq отримає спеціально розроблену для Індії платформу MQB A0, на які також будується Volkswagen Taigun.

Новинка має дебютувати у березні 2021 року й тепер разом із новими зображеннями стали відомі двигуни, які «Кушаг» отримає від «Тайгуна» – це два бензинові мотори TSI об’ємом у 1 та 1,5 літра.

Раніше було підтверджено, що 1,5-літровий турбірований двигун видаватиме 150 к.с. і 250 Нм крутного моменту й агрегуватиметься 7-ступеневим роботом, котрий дозволить розганяти передньопривідний «паркетник» до 100 км/год за 8,7 секунди. Максимальна швидкість становитиме 195 км/год.
За припущеннями, Kushaq із часом продаватиметься не тільки в Індії, проте враховуючи, що архітектура машини розроблялась частково під потреби країн, що розвиваються, навряд модель потрапить до Європи.

Нещодавно стало відомо про плани виробництва кросовера Skoda Enyaq iV, а також про обсяги продажів Skoda у 2020 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Kushaq 2021 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest