Skoda розкрила назву нового кросовера

Автор: Роман Галімон | 09 Січ, 2021
Skoda Kushaq новий кросовер назва

Чеський бренд Skoda оголосив назву нового компактного кросовера, який розроблений для ринку Індії. Модель отримала назву Kushaq.

Нещодавно директор із продажів Skoda розповів, чому марка не збирається конкурувати з Dacia й майже паралельно з’явився перший тізер нового компактного кросовера, розробленого спеціально для індійського ринку.
Skoda не зрадила «традиціям», й назва паркетника починається на літеру «K» та закінчується «Q», адже за аналогічною схемою названі інші позашляховики бренду. До речі, «Kushaq» на давній мові індійського субконтиненту можна перекласти як «правитель» або «цар».

Тим не менш, сам автомобіль вже майже був представлений, адже він стане виробничою версією концепту Vision IN, яку розкрили рік тому. До речі, він вже засвітився й на шпигунських фото.

Kushaq отримає спеціально розроблену для Індії платформу MQB A0 й офіційно дебютує в березні 2021 року.

Skoda Vision IN (Індія) 2020 року

Раніше було підтверджено, що новинка отримає 1,5-літровий турбований двигун потужністю 150 к.с. і 250 Нм разом із 7-ступеневим роботом, що дозволить розганяти передньопривідний «паркетник» до 100 км/год за 8,7 секунди, максимальна швидкість складе 195 км/год.

Цікаво, що факт розробки компанією Skoda окремого кросовера для другою за чисельністю населення країни у світі, свідчить про те, як бренд розвивається в Групі VW. До речі, кросовер «Шкоди» ділитиме платформу з іншим позашляховиком, який вже представлений в цій країні – Volkswagen Taigun. А отже, він все ж не був розроблений з нуля.
Варто відмітити, що Індія не перша країна, яка отримала спеціальні моделі Skoda, адже кросовери-купе Kamiq GT та Kodiaq GT доступні лише для ринку Китаю.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Vision IN (Індія) 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest