Skoda представила нового голову правління компанії

Автор: Редакція | 05 Сер, 2020
Голова правління Skoda Томас Шефер

Чеська марка Skoda представила Томаса Шефера в якості нового голови правління.

Місяць тому Skoda оголосила, що Бернхард Майєр, який керував її радою директорів майже п’ять років, залишить свою посаду. Тепер озвучено й ім’я його наступника: ним став Томас Шефер. Новий голова правління вже приступив до виконання своїх обов’язків.
Пан Шефер – дипломований інженер-механік, чия кар’єра в автоіндустрії охоплює три десятиліття. Він починав у Daimler AG, де до 2002 року встиг попрацювати на різних керівних позиціях у Німеччині, США та Південній Африці. Наступні три роки топ-менеджер віддав підрозділу DaimlerChrysler Malaysia, одним із засновників якого й був, а пізніше відповідав за постачання і складання автомобілів на ринках, що розвиваються, керував плануванням і міжнародною логістикою, будував завод спільного підприємства Mercedes-Benz і BAIC в Китаї.

До концерну Volkswagen Томас Шефер перейшов у 2012 році, де також зосередився на поточних і майбутніх виробничих майданчиках. У 2015-му він очолив раду директорів південноафриканського підрозділу групи, і до теперішнього часу встиг суттєво розвинути дилерську мережу та збільшити частку брендів VW й Audi на місцевих ринках до рекордних показників.
Які цілі ставить перед Шефер вище керівництво концерну тепер – не уточнюється. І як і раніше нічого не відомо про причини звільнення і нове місце роботи Бернхарда Майера. Останній очолив чеську марку після «дизельного» скандалу, а до того входив до складу ради директорів Porsche AG.

Нещодавно Skoda показала ключові моделі за 125-річну історію, а також інтер’єр електричного кросовера Enyaq iV.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея моделей Skoda за 125 років:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest