Skoda запатентувала першу в світі освітлену пряжку ременя безпеки

Автор: Редакція | 05 Лис, 2020
Skoda патент освітлена пряжка ремінь безпеки

Чеська мара Skoda вирішила створити нагадуванням пасажирам про ремінь безпеки, що має допомогти зменшити ризик травмування у випадку аварії.

Skoda подала патент на першу в світі пряжку ременів безпеки з підсвічуванням. Система була розроблена, аби нагадувати пасажирам пристебнути ремені безпеки при сіданні в транспортний засіб.
Пряжки ременів безпеки оснащені різнокольоровими світлодіодними лампочками, які відображають один із трьох кольорів, залежно від стану сидіння. Якщо на сидінні ніхто не сидить, пряжка буде світитися білим, щоб підказувати пасажирам, де вона знаходиться.

Як тільки хтось сяде на сидіння, датчик ваги, встановлений на подушці, розпізнає їхню присутність, а пряжка буде світитися червоним кольором, вказуючи на те, що ремінь безпеки не пристібнутий. Якщо пряжка закріплена правильно, світлодіодний індикатор зміниться на зелений, що вказує на його успішне зачеплення, а потім повернеться на білий, щоб уникнути роздратування водія.

Skoda заявляє, що система може знайти особливе визнання у батьків – яскраві світлодіоди дозволять їм легко побачити, чи правильно закріплені ремені їхніх дітей перед тим, як вирушити у дорогу. Skoda також заявляє, що пряжки можна запрограмувати через інформаційно-розважальну систему автомобіля з анімованою послідовністю привітання, щоб зробити їх більш помітними вночі.
Світлі пряжки ременів безпеки – не перша розробка в довгій лінійці інновацій дослідницького центру Skoda. Лише минулого року Skoda подала 94 індивідуальні заявки на патенти, що, на думку бренду, було більше, ніж у будь-якої іншої компанії в Чехії.

Інші патентні заявки Skoda включають гнучку вантажну «змію», яка дозволяє більш надійно розташувати вільні предмети поруч із поклажею у багажнику, та килимки з порожнистоволокнистої тканини, які, за твердженням Skoda, легше чистити, ніж звичайні килими. Вони також приховують бруд між його волокнами, що, за словами марки, робить його ледве помітним.

Нещодавно Skoda також представила блоки циліндрів із плазмовим покриттям, а також запропонувала новий сервіс для паркування.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest