Skoda виготовила двомільйонний позашляховик

Автор: Редакція | 03 Бер, 2021
Skoda виробництво

Чеська марка Skoda повідомила про виробництво двомільйонного позашляховика.

Після світової прем’єри Skoda Yeti в 2009 році марка поступово почала розширювати модельну лінійку позашляховиків. До кінця 2017 року з виробничих конвеєрів зійшло 685 500 одиниць популярної моделі.
Skoda у тому ж році представила одразу дві моделі: Kodiaq та Karoq, які вже отримали визнання на ринку завдяки простору та практичності. На сьогодні автовиробник випустив приблизно 593600 одиниць Kodiaq та 454800 Karoq.

У 2019 році чеська марка додала до модельної лінійки кросовер Kamiq, який розмістився в нижній його частині. На даний момент, випущений вже 250 000-й примірник «паркетника».

Проте тепер виробник прагне додати до «портфоліо» й електрокари. Минулорічна прем’єра електричного кросовера Enyaq iV, вивела Skoda на новий ринок й компанія в подальшому продовжуватиме розвиток у цьому напрямку.
За даними Skoda за весь цей період було побудовано 2 мільйони кросоверів.

Член правління Skoda з виробництва та логістики Майкл Оеклаклаус зазначив: «Оцінка двох мільйонів випущених позашляховиків, виготовлених Skoda є потужним свідченням великої особистої відданості та досвіду нашої команди».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest