Skoda відновила виробництво після двотижневої зупинки

Автор: Редакція | 02 Лис, 2021
Skoda Fabia 2021 року

Виробництво чеської марки Skoda перезапускається після зупинок, що сталися через нестачу чіпів.

У неділю компанія Volkswagen Group перезапустила більшість своїх виробничих ліній після двотижневої зупинки, викликаної дефіцитом напівпровідників.

7 жовтня Skoda заявила, що «значно скоротить або навіть зупинить» виробництво з 18 жовтня до кінця року через глобальну нестачу мікросхем, яка гальмує автомобільний сектор.

«Я можу підтвердити, що більшість виробничих ліній Skoda Auto відновлять роботу після двотижневого простою сьогодні ввечері, починаючи з нічної зміни о 22:00», – сказала в неділю речник Skoda Каміла Біддл.
Чеська асоціація автопромисловості заявила, що цього року автовиробники в країні вироблятимуть на чверть мільйона автомобілів менше, ніж очікувалося, через глобальний дефіцит мікрочіпів, що обійдеться автомобільному сектору в 200 мільярдів крон (9 мільярдів доларів).

Крім Skoda, у Чехії розташовані автомобільні заводи Toyota та Hyundai.

Автомобільний сектор є основою чеської економіки, у якому працює 180 000 робітників і становить чверть промислового виробництва.

Влітку повідомлялось, що Intel шукає в Європі місце для заводу автомобільних чіпів, а Європейський Союз розглядає можливість створення «напівпровідникового» альянсу.

Іншою проблемою є брак виробництва акумуляторів, але у ЄС також планують інвестувати у кілька заводів, аби покрити потребу європейських автовиробників.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest