Skoda планує завод у Східній Європі

Автор: Редакція | 17 Тра, 2022
Skoda виробництво

Чеська марка Skoda сподівається на рішення про створення східноєвропейських гігафабрик до 2023 року.

Цього тижня Skoda відкрила лінію з виробництва акумуляторних батарей на своєму заводі в Млада-Болеславі. Проте марка також сподівається виробляти й безпосередньо акумуляторні елементи.

Skoda впевнена, що її материнська компанія Volkswagen Group прийме рішення щодо свого четвертого великого заводу по виробництву акумуляторів в Європі не пізніше 2023 року. Про це розповів керівник виробництва та логістики бренду Міхаель Ельєклаус.

У жовтні VW заявила, що в першій половині 2022 року планує прийняти рішення щодо розташування запланованого заводу акумуляторних елементів у Східній Європі, що стане четвертим згідно з його планом будівництва шести таких майданчиків у Європі до кінця десятиліття.

«Рішення буде прийнято у Вольфсбурзі в Німеччині», – сказав Ельєклаус.

«Ми сподіваємося і впевнені, що це рішення буде прийнято пізньої осені, можливо, не пізніше наступного року… Ми сподіваємося, що VW прийме рішення на користь Чеської Республіки».

За словами VW, Угорщина, Польща, Словаччина та Чехія претендують на створення східноєвропейського заводу акумуляторів, який має бути відкритий у 2027 році.

Лінія виробництва акумуляторних батарей

Платформа Volkswagen MEB

Цього тижня Skoda додала лінію з виробництва акумуляторних батарей на своєму заводі в Млада-Болеславі в Чехії.

Лінія збирає акумуляторні системи для електромобілів Skoda, VW, Audi і Seat на основі платформи MEB від VW Group.

Річний випуск розпочнеться з 250 000 систем і зросте до 380 000 до 2023 року, йдеться в заяві Skoda у вівторок.

Найменший акумулятор з вісьмома 24-елементними модулями має ємність 55 кіловат-годин, а середня версія з дев’ятьма модулями зберігає 62 кВт-год. Найбільша батарея з 12 модулями має ємність 82 кВт-год.

Раніше стало, що Skoda відновлює виробництво автомобілів в Україні, хоча прибуток Skoda в першому кварталі впав на чверть.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest