Skoda запропонує знижки клієнтам через медійну систему

Автор: Редакція | 05 Гру, 2020
Skoda знижка клієнт медійна система

Чеська компанія Skoda створила дисконтний сервіс, який доповнить асортимент мережевих рішень марки.

Власники деяких моделей Skoda тепер зможуть використовувати інформаційно-розважальну систему свого автомобіля для отримання знижок від компаній, які базуються на маршруті подорожі. Послуга поки запущена в Чехії, але інші ринки поступово також будуть підключатися.
Пропозиції зі знижками розроблені у співпраці з різними партнерами з урахуванням розпорядку дня водія та поточного місцезнаходження автомобіля.

Наприклад, перед необхідною зупинкою для заправки, інформаційно-розважальна система відображатиме заправні станції поблизу та пропонуватиме відповідні знижки.

Skoda знижка клієнт медійна система

Незабаром водії Skoda також будуть проінформовані про спеціальні пропозиції від супермаркетів, готелів, ресторанів та мийок, а також про спеціальні пропозиції, доступні від інших партнерів.

Пропозицію можна прийняти на центральному дисплеї автомобіля, а навігаційна система направить машину до місця розташування. Тим часом на смартфон надсилатиметься штрих-код або QR-код. Потім співробітники відповідної компанії-партнера сканують цей код під час оплати, і знижка вираховується з рахунку.
У своїх пропозиціях інформаційно-розважальна система не тільки враховує дані транспортного засобу, такі як рівень палива, але й інші параметри, такі як координати GPS та інформацію про погоду. На цій підставі користувачі завжди отримуватимуть вигідні пропозиції щодо відповідного місцезнаходження.

Skoda знижка клієнт медійна система

Додаток буде доступний на останніх інформаційно-розважальних системах, встановлених у моделях Scala, Kamiq та Superb, а також на Karoq та Kodiaq. Наявність на інших моделях має відбутися найближчим часом. Для роботи послуги, власник повинен активувати систему Skoda Connect та зареєструватися в системі марки.

Раніше стало відомо, що Skoda розпочала виробництво електричного кросовера Enyaq iV, а для цього вирішила перенести виробництво Superb.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest