Співробітники GM влаштували гонки «Форсаж» у місті

Автор: Редакція | 12 Січ, 2020

Два співробітники компанії General Motors вирішили протестувати Corvette Chevrolet C8, але занадто сильно захопились швидкістю спортивного автомобіля.

За інформацію видання Automobile, двоє працівників GM потрапили до в’язниці після того, як занадто сильно «тестували» два «корвети» С8 у місті Боулінг-Грін, штат Кентуккі, змусивши поліцію арештувати їх за декількома порушеннями.

Олександр Тім та Марк Деркач спочатку були зупинені вночі 8 січня за перевищення дозволеної швидкості в 45 миль/год (72 км/год) на 26 миль/год (42 км/год), адже таке перевищення швидкості в Кентуккі потребує судового слухання та можливого ув’язнення.

 Читайте також:

Проте, як виявилось пізніше, «гонщики» взяли тестові автомобілі компанії General Motors та влаштували вулицями міста справжні гонки в стилі «Форсаж».

27-річного Тіма спіймали за кермом Corvette на швидкості в 120 миль/год, а 30-го Деркача на 100 миль/год. До речі, був помічений й третій Corvette, але він за повідомленнями поліції «не брав участі у перегонах».

Відповідно до профілів співробітників у мережні LinkedIn, Тім є спеціалістом із комп’ютерної інженерії, який працює на індукційних та витяжних системах, а Деркач – інженер-електрик. Тобто вони не є заводськими тест-пілотами чи гонщиками.

Компанія General Motors вже заявила про проведення розслідування того, як тестові зразки Corvette потрапили до рук звичайних співробітників.

«Ми знаємо про інцидент із участю наших тестових машин та наразі розслідуємо його, – зазначено у заяві GM опублікованій на Automobile – Безпека залишається нашим головним пріоритетом у General Motors. Наразі ми не маємо жодних коментарів».

І якщо «корвети», вже повернулись до власника після кількох днів на штраф-майданчику, то «гонщикам» загрожує судовий розгляд з ймовірним вироком – громадські роботи. Поки невідомо, чи залишаються Тім та Деркач співробітниками компанії GM.

Варто додати, що ситуація особливо небезпечна для бренду Corvette, оскільки він тісно пов’язаний з громадою Боулінг-Грін: у місті розташований завод із виробництва Chevrolet Corvette, а також Національний музей Корвета.

Галерея Chevrolet Corvette:
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest