Новий SsangYong Rexton з’явиться в Європі вже навесні 2021

Автор: Роман Галімон | 05 Гру, 2020
SsangYong Rexton Європа 2021

Наступної весни європейські дилери почнуть отримувати перші одиниці оновленого SsangYong Rexton 2021 року.

Минулого місяця Motorcar вже писав про презентацію оновленого SsangYong Rexton, але тоді йшлося про прем’єру для місцевого ринку. Тепер корейський позашляховик збирається приїхати до Європи.
Як вже зазначалось, «Рекстон» пережив велику трансформацію всередині та зовні, з провадженням передових технологій та значною оптимізацією дизельних двигунів.

Тепер з’явилось більше офіційних фотографій й детальніший погляд на новий SsangYong Rexton 2021 дозволяє оцінити важливі зміни, які корейська фірма перенесла на найбільший позашляховик у своїй лінійці.

SsangYong Rexton Європа 2021

Фактично, Rexton отримав оновлення для продовження життя другої генерації ще на три роки, й модель вже протягом двох тижнів продається у Південній Кореї.

SsangYong Rexton 2021 року в передній частині отримав нову й розтягнуту восьмикутну решітку з тривимірними краями та внутрішнім декоративним малюнком, нові фари з денним світлодіодними вогнями у формі “C” та новий дизайн бампера.
Позаду теж сталися незначні зміни, де з’явився новий графічний розподіл функцій заднього освітлення: сигнали повороту та світло заднього ходу перенесли в нижню частину бампера.

При цьому габарити автомобіля не змінились й кліренс досі складає 224 міліметри.

SsangYong Rexton Європа 2021

Розміри SsangYong Rexton 2021

Довжина – 4850 мм

Ширина – 1960 мм

Висота  -1825 мм

Колісна база –  2865 мм
Інтер’єр

SsangYong Rexton Європа 2021

Звісно в кабіні відбулось більше змін. За допомогою 12,3-дюймового цифрової панелі приладів, 9,2-дюймового сенсорного екрану, чотириспицевого шкіряного керма, переробленого тунелю трансмісії з новим меншим кермом та ергономічним важелем передач – інтер’єр виглядає значно кращим. Додаткова шкіряна оббивка з алмазним малюнком підвищує візуальний ефект.

SsangYong Rexton Європа 2021

Корейський позашляховик 2021 також розширить обладнання новими системами та помічниками з безпеки, але їхній перелік заложитиме від комплектації, яка також визначатиме п’ять або сім місць в салоні:

 •     Адаптивний круїз-контроль
 •     Бокові камери
 •     Електропідсилювач керма
 •     Дев’ять подушок безпеки
 •     Автономна гальмівна система
 •     Адаптивний круїз-контроль
 •     Моніторинг сліпих зон
 •     Помічник з утримання смуги руху
 •     18-дюймові легкосплавні диски
 •     Двозонний автоматичний клімат-контроль
 •     Преміальна аудіо система

Rexton пропонуватиметься з 2,2-літровим чотирициліндровим дизельним двигуном CRDi, силовою установкою від Hyundai, яка оптимізована для забезпечення максимальної потужності 202 к.с. та максимального крутного моменту 441 Нм. Він агрегується з новою 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка замінить попередню 7-ступінчасту коробку передач. Пропозиція включатиме задній привід, але буде доступна й система 4Tronic.

Раніше повідомлялось, що SsangYong опинився на порозі продажу, але це не завадило виробнику опублікувати перші зображення серійного електромобіля.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея SsangYong Rexton Європа 2021:
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest