Альянс Stellantis випустить 10 електрокарів і гібридів у 2021 році

Автор: Редакція | 20 Січ, 2021
Stellantis плани 2021 електрокари

Новий автомобільний альянс Stellantis оголосив про свої плани з електрифікації моделей.

Автомобільні групи FCA і PSA завершили своє злиття, утворивши альянс Stellantis. Це дозволить всім маркам нової корпорації обмінюватись технологіями й швидше перейти на випуск транспортних засобів з електроприводом.
За підрахунками глави PSA Карлоса Тавареса, який також очолив Stellantis, у нового концерну вже налічується 29 гібридних і повністю електричних моделей. До кінця року їхнє число досягне 39. Крім того, починаючи з 2025 року всі машини всіх брендів компанії матимуть електрифіковані версії.

Нагадаємо, що PSA об’єднує французькі марки Peugeot, Citroen і DS, а також німецький Opel та британський Vauxhall. У свою чергу FCA приніс e новий альянс Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Maserati. Abarth, а також Chrysler, Dodge, Jeep і RAM. При цьому Ferrari, яка належить акціонерам FCA, в альянс не увійшла.

Марки FCA та PSA
Марки FCA та PSA

Судячи з усього електрифікація відбуватиметься на основі досвіду розробок PSA. У Peugeot вже є шасі для електромобілів сегмента B, на якому побудований, зокрема, хетчбек e-208. А наступного року з’явиться абсолютно нова архітектура для більших електрокарів із запасом ходу в 650 км.

У серпні 2020 року також стало відомо, що Peugeot, Citroen та Opel змінять операційну систему, а на базі Peugeot 2008 мають розробити перший електричний Jeep.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVS

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest