Перший електричний Jeep розроблять на базі Peugeot 2008

Автор: Редакція | 07 Сер, 2020
Jeep Compass (2020)

Американська марка Jeep випускатиме свій перший електричний автомобіль на платформі концерну PSA, а перша модель збиратиметься на заводі в Італії.

Альянс Stellantis, про створення якого на основі концернів PSA і FCA (Fiat Chrysler) було нещодавно об’явлено, визначився з місцем виробництва першого електромобіля американської марки Jeep. Машину робитимуть в Італії на заводі в Мельфі, який належить Fiat, пише іспанське видання Periodismo del Motor.
Йдеться про невеликий позашляховик, який за габаритами буде компактнішим бензинової моделі Renegade, яка зараз є найменшим автомобілем марки. Видання The Drive при цьому стверджує, що електричний Jeep буде побудований на платформі концерну PSA, що об’єднує Peugeot, Citroen, DS і Opel.

Під опис підходить тільки платформа, на якій вже випускаються електричні кросовери Peugeot e-2008, Citroen e-C4 і новий Opel Mokka-e.

Ця платформа досі використовувалася тільки для передньопривідних кросоверів, що для марки Jeep виглядає не зовсім прийнятно. Тому можна очікувати, що для американської марки це шасі допрацюють, додавши повний привід і підвищивши позашляхові характеристики.
Про випуск електрокара Jeep в Америці поки невідомо.

Раніше також повідомлялось, що перший електрокар Alfa Romeo теж побудують на основі Peugeot, а Jeep може створити й гібридну версію Wrangler.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Jeep Compass 2020 року:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest