Jeep знову нагадав про гібридну версію Wrangler

Автор: Редакція | 15 Лип, 2020
Jeep Wrangler Black Tan Edition

Американський бренд Jeep не хоче віддавати увагу на користь нещодавно презентованого Ford Bronco та знову нагадав про свій Wrangler.

Jeep Wrangler та Ford Bronco, схоже, ще матимуть попереду багато цікавих рекламних поєдинків й після анонсу потужного концепту Jeep Wrangler Rubicon 392 із V8, у компанії FCA, яка володіє маркою Jeep нагадали, що вони також мають доступ до гібридних технологій.

«Він настільки тихий, що навіть не розбудить сплячого коня», – сказано у новому відео.
Відомо, що Fiat Chrysler Automobiles зараз знаходиться в процесі об’єднання з іншим концерном PSA, в якому вже є багато напрацювань у гібридних технологіях. Чого варті лише розробки Peugeot та Citroen.

Отже на моделі компанії, в тому числі й лінійку Jeep, може чекати масштабна електрифікація.

До речі, на початку року Jeep анонсував та хотів презентувати гібридні версії Wrangler, Renegade та Compass на майбутніх автомобільних виставках, але цього не сталося через їхнє скасування.

Зараз невелике тізерне відео демонструє можливості такого «Ренглера» на електротязі. При цьому, незважаючи на те, що вперше гібридний Jeep Wrangler анонсували ще у січні, його технічні характеристики досі не оприлюднені.
Передбачається, що модифікація позашляховика на ім’я Wrangler 4XE отримає силову установку на базі 3,6-літрового бензинового V6 і зможе проїжджати до 50 км без ДВЗ. Проте терміни виходу новинки на ринок поки не названі.

Схоже, Jeep ще раз скористався можливістю, аби привернути увагу клієнтів, які замислились над придбання нового Ford Bronco.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Jeep Wrangler:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest