Stellantis продовжує працювати на російському заводі

Автор: Редакція | 25 Бер, 2022
Виробництво завод Stellantis

Автомобільний концерн Stellantis, до якого входять такі марки як Peugeot, Opel і Fiat, продовжує будувати фургони на своєму російському заводі.

Stellantis продовжує виготовляти фургони на своєму заводі в Калузі зі зниженим обсягом виробництва.

За інформацією видання Automotive News Europe, прес-секретар повідомила в четвер, що калузький завод Stellantis досі працює з мінімальним об’ємом, хоча його, ймовірно, доведеться закрити через проблеми логістики та постачання.

Цікаво, що це відбувається в той же момент, Renault була змушена оголосити про зупинку свого московського заводу, на фоні публічних докорів у роботі в країні-агресорі. Наразі, виробництво Renault вже опинилось під загрозою націоналізації, а французька автомобільна група думає над майбутнім російського підприємства «АвтоВАЗ», в якому володіє 68 % акцій.

При цьому, рішення Renault явно запізнилось від кроків Volkswagen Group, BMW та Ford Motor щодо припинення діяльності на місцевих заводах.

Раніше генеральний директор Stellantis Карлос Таварес заявив, що виробник припинить експорт та імпорт на російський ринок таких брендів, як Jeep, Peugeot, Opel і Fiat.

Таварес сказав, що Stellantis може перенести частину виробництва фургонів з калузького заводу, який він ділить з Mitsubishi, на заводи фургонів у Хордейні, Франція, та Лутоні, Англія.

При цьому, Таварес зазначив, що хоча російський ринок приносить від 20 до 30 мільйонів євро щорічного прибутку, це не робить його вплив на загальну діяльність автовиробника значним.

Калуський завод, розташований приблизно в 150 км на південний захід від москви, виготовляє близько 11 000 комерційних автомобілів на рік.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest