Stellantis почав боротьбу з витратами на заводах Fiat з туалетів

Автор: Редакція | 24 Бер, 2021
Виробництво завод Stellantis

Профспілки італійських заводів Fiat стверджують, що керівництво Stellantis намагається заощадити гроші на клінінгових послугах.

Карлос Таварес, генеральний директор Stellantis, нової групи, сформованої в січні в результаті злиття Fiat Chrysler Automobiles та PSA Group, заявив, що виробничі витрати на заводах в Італії до чотирьох разів більше, ніж на заводах автовиробників у Франції чи Іспанії.
Таварес заявив, що автовиробник не буде скорочувати робочі місця або закривати заводи, але пообіцяв понад 5 мільярдів євро заощаджень на рік після злиття.

Давіде Провенцано з профспілки FIM заявив, що Stellantis вживає заходів на заводі Mirafiori в Турині, де виготовляється повністю електричний автомобіль Fiat New 500, зменшуючи кількість доступних для працівників санвузлів, скорочуючи зміни в прибираннях, температуру та реорганізуючи роботу транспортних засобів.

«Це відбувається під час COVID-19, коли слід збільшувати кількість доступних туалетів та послуги з прибирання, а не скорочувати їх», – цитує видання Automotive News Europe представника профспілки.
Еді Лацці з профспілки FIOM заявив, що вважає економічні заходи в Італії особистими ініціативами місцевого керівництва, а не широкою стратегією, започаткованою групою. «Заходи – це крапля в морі», – сказав він.

Про аналогічні події, що обмежують витрати, повідомлялось й з інших італійських заводів.

Нікола Манзі з профспілки UILM заявив, що Stellantis скоротила послуги з прибирання приблизно на 35 відсотків на заводі Atessa в центральній Італії, найбільшому в Європі виробництві фургонів. Однак він підкреслив, що послуги з дезінфекції коронавірусу та кількість туалетів не змінилися.
«Зараз ми працюємо майже на повну потужність, було б важко скоротити кількість туалетів тут», – сказав він.

Автовиробник відмовився коментувати зазначену інформацію, але відомо що новий бізнес-план альянсу Stellantis з’явиться наприкінці 2021 року або на початку 2022 року.

На початку року стало відомо, що альянс Stellantis випустить 10 електрокарів і гібридів у 2021 році, а нещодавно Stellantis оголосив про плани продажів Peugeot, Citroen, Opel та DS в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest