Stellantis оголосив про плани продажів Peugeot, Citroen, Opel та DS в Україні

Автор: Роман Галімон | 18 Бер, 2021
Конференція Stellantis 2021 року

Новостворений автомобільний альянс Stellantis провів першу офіційну прес-конференцію в Україні та анонсував про плани з продажів моделей Peugeot, Citroen, Opel та DS.

На початку 2021 року завершилось злиття двох концернів PSA та FCA, які об’єднались у четвертий за розміром в світі альянс Stellantis. За цей час було оголошено вже чимало планів на глобальному рівні, а тепер прийшла черга й локальних ринків.
Відомо, що альянс планує сконцентрувати свою увагу на електричних моделях й представити до кінця року 10 нових електрифікованих автомобілів, аби таким чином збільшити їхню кількість до 39 глобально.

Стосовно України, то на прес-конференції в Києві було оголошено, що Stellantis представить у 2021 році 14 новинок від брендів Peugeot, Citroen, Opel та DS. До речі, деякі з них вже представлені: Peugeot 5008, Peugeot 208, Opel Crossland, а також гібридні Peugeot 3008 та DS 7.

Конференція Stellantis 2021 року

До кінця року також планується привести до Україні повністю електричний Peugeot e-2008 та тільки-но презентований хетчбек 308.

Лінійка бренду Opel поповниться електричним кросовером Mokka-e та його аналогом на ДВЗ, а в останніх місяцях року в Україну «приїде» оновлений Grandland та його плагін-гібридна версія Grandland PHEV.

Не менше новинок в Україні отримає Citroen: планується поява нової генерації моделі C4 (та її електричної версії), оновлених кросоверів C3 Aircross та C5 Aircross (з гібридною версією).
А ось на преміальний бренд DS у альянсу Stellantis теж немало сподівань: у 2021 році українські споживачі побачать преміальний седан DS 9, а також кросовери DS 3 CB E-Tense та DS 4.

Завдяки цим новинкам Stellantis планує зміцнити свої позиції на ринку, а також збільшити долі в сегментах для кожного бренду.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея конференції Stellantis 2021 року:
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest