Потужний седан Subaru WRX STI EJ20 Final Edition представлений у Токіо

Автор: Роман Галімон | 24 Жов, 2019

Японська новинка дебютувала на автосалоні в Токіо. Ексклюзивна версія машини буде доступна лише на японському ринку. Автовиробник складе лише 555 примірників Subaru WRX STI EJ20 Final Edition.

Оголошений близько місяця тому, останній автомобіль Subaru, який отримав двигун EJ20, був представлений на автосалоні в Токіо. Автомобіль показали разом із універсалом нового покоління Levorg.

Читайте також:

Варто зазначити, що силовий агрегат Subaru EJ20 був представлений ще у 1989 році на седані Legacy і досі встановлюється у багатьох моделях компанії. У новому Subaru WRX STI турбонадувний 2,0-літровий двигун EJ20 видає 304 к.с. (422 Нм) та поєднується з шестиступінчастою механічною коробкою передач, а також системою повного приводу.

Тираж Subaru WRX STI EJ20 Final Edition обмежений 555 примірниками, а мінімальна ціна становитиме 4 110 000 ієн або 37 881 доларів. Двигун EJ20 більше не випускатиметься.

Вважається, що WRX нового покоління буде представлений до кінця 2020 року і може мати менший двигун. Згаданий вище універсал Levorg нового покоління повинен надійти у продаж наступного року з нещодавно розробленим 1,8-літровим турбонаддувом під капотом, який цілком міг би бути встановлений у новому Subaru WRX.

Ефектний седан отримає 19-дюймові золоті диски BBS, гальма Brembo, а також багато змін у салоні. Автомобільні інженери також удосконалили двигун, зчеплення та маховик та додали кілька систем безпеки. Прикро, що цей автомобіль буде доступний лише для внутрішнього ринку Японії.

 

Галерея Subaru WRX STI EJ20 Final Edition
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest