Suzuki планує новий позашляховик на базі Swift Sport

Автор: Редакція | 25 Лис, 2021
Suzuki Swift Sport

Suzuki може представити незабаром новий компактний кросовер, який займе простір між Ignis та Vitara. Новий позашляховик буде створено на основі нового покоління Suzuki Swift Sport.

Переорієнтація ринку на кросовери дається взнаки й Suzuki теж готує амбітний наступ на нішу компактних позашляховиків. До речі, нещодавно нове покоління Suzuki SX4 S-Cross засвітилось майже без камуфляжу й до офіційної прем’єри.

Проте, ринок вимагає нових субкомпактних кросоверів, які фактично створені на базі звичайних хетчбеків. Згадайте, хоча б Toyota Yaris Cross.

А отже Suzuki Swift одразу опиняється в центрі уваги, тим більше що нове покоління хетчбека вже має з’явитись у 2022 році. Проте тепер, за інформацією місцевих медіа, окрім спортивного варіанту Swift Sport, модель отримає й кросоверну версію.

Кросовер на базі Suzuki Swift Sport

Suzuki Swift Sport
Тізер Suzuki Swift Sport від BestCarWeb

Suzuki усвідомлює провідну роль, яку відіграють субкомпактні позашляховики на Старому континенті. Зокрема, кросовери у сегментах B та C.

Беручи до уваги розрив між найменшим «паркетником» Suzuki Ignis, що продається на європейському ринку, і Suzuki Vitara, виробник побачив ідеальну можливість заповнити цю прогалину за допомогою абсолютно нової моделі.
За припущеннями, бренд візьме за відправну точку нове покоління Swift, а точніше спортивний варіант Swift Sport. Очікується, що новий Swift Sport надійде в європейські дилерські центри як модель 2023 року. На разі, проект уже триває, хоча знаходиться на початковій стадії.

На основі інформації від японських медіа, субкомпактний кросовер, як й новий Swift Sport, зробить ставку на електрифікацію. У ньому буде використовуватися легка гібридна технологія Suzuki (MHEV), відома як SHVS й про яку можна почитати у тест-драйві «Ігніса».

Дата появи нового кросовера Suzuki

Suzuki Vitara 2023 року
Suzuki Vitara 2023 року. Фото: Motor.es

Раціональнішим вибором для створення новинки було б використання звичайного Swift, але базування на спортивній моделі, можливо, означає розробку кросовера B-сегменту зі спортивним підходом.

Проте деяка інформація вже просочилась в спеціалізовану японську пресу.
Під капотом нового позашляховика Suzuki буде 1,4-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун, який буде електрифікований за допомогою легкої гібридної системи (MHEV) на 48 вольт.

Припускається, що кросовер на базі Suzuki Swift Sport з’явиться як модель 2024 року, а отже може бути презентований вже у 2023 році. Назва новинки теж поки не оголошена, але за аналогією можна припустити, що це може бути Suzuki Swift Cross.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest