Suzuki оновила кросовер Vitara для Європи

Автор: Редакція | 27 Лют, 2021

Японська марка Suzuki представила оновлений кросовер Vitara для 2021 модельного року. Європа вже отримала новинку, в Україні такі комплектації можливо й не з’являться.

Suzuki підготувала ряд коригувань до своїх комплектацій моделі Vitara, що продаються в Європі. Головною зміною стало розширення застосування гібридної технології SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki).
На початку минулого року Vitara вже отримала легку гібридну технологію, однак на той час «гібридний» кросовер був доступний лише з шестиступеневою механічною коробкою передач. Тепер ситуація змінилась й вже доступні нові версії з автоматичною коробкою передач.

Однак головною зміною став 1,4-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун Boosterjet, що розвиває потужність 129 к.с. та 235 Нм крутного моменту. Цей двигун тепер електрифікований 48-вольтною «м’якою» гібридною технологією (MHEV).

Тепер силовий агрегат може бути пов’язаний як з механічною коробкою передач, так й з автоматичною, в обох випадках шестиступеневою. І для обох типів трансмісій пропонується як система переднього приводу, так й, що ще цікавіше, система повного приводу.

Гібридна система MHEV складається з літій-іонної батареї на 48 вольт, стартера ISG, який виконує роль генератора та стартера, і конвертера на 48-12 вольт (постійного / постійного струму). Ця електрична надбудова допомагає ДВЗ у фазах прискорення та забезпечує електричну допомогу на холостому ходу.
Завдяки цій електрифікації Vitara надасть відповідні привілеї для власників в оподаткуванні та у пересуванні європейськими містами. Про перспективи появи гібридної моделі в Україні поки невідомо.

В Європі ціни на гібридні версії Suzuki Vitara починаються з 24 870 євро в комплектації GLE, а топова версія GLX коштуватиме 27 205 євро (йдеться про 1,4-літровий двигун, 6-ст механікою та передній привід). В нашій країні комплектації GLX з аналогічним двигуном (але без гібриду), 6-ступеневим автоматом (механіка не продається з цим двигуном в Україні) та 2WD коштує 628 900 грн (або 18 641 євро).

Проте в Україні також продається «Вітара» з атмосферним 1,6-літровим бензиновим двигуном потужністю 117 к.с. Ціни на таку версію з 5-ступеневою механікою та переднім приводом починаються від 494 900 грн (14 700 євро).

То ж питання стосовно появи гібридної версії Suzuki Vitara в Україні, мабуть, неактуальне без державної підтримки електрифікації автомобілів та субсидування.

До речі, прочитати про детальний огляд тест-драйву «Вітари» можна в цьому матеріалі, а також можна дізнатись про основні недоліки кросовера, про які пишуть власники Suzuki Vitara.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Suzuki Vitara 2019 року:
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest