Недоліки кросовера Suzuki Vitara: думка власників

Автор: Редакція | 04 Бер, 2021

Кросовер Suzuki Vitara залишається на ринку України доволі перевіреним рішенням, а отже вже давно виявлені всі недоліки моделі. Тому в цьому матеріалі наведена думка власників про негативний досвід експлуатації «паркетника».

Друге покоління Suzuki Vitara було представлено у 2015 році, а за кілька років у 2018 році вже відбулось оновлення моделі.




Марка стала однією із перших, хто запропонував двоколірні рішення для фарбування кузова в Україні, й нові «Вітари» швидко набули популярності.

Проте з ростом продажів знаходились й недоліки кросовера, на які нарікали власники, котрі шукали невеликий позашляховик для міста.

Редакція Motorcar зібрала думки володарів «Вітар», аби майбутні покупці змогли проаналізувати цей автомобіль та співставити його зі своїми вподобаннями.

До речі, детальний опис тест-драйву моделі можна прочитати в цьому матеріалі.




Якість матеріалів

Suzuki Vitara

Відомий факт, що Suzuki Vitara бориться за своїх клієнтів завдяки доволі бюджетним пропозиціям своїх моделей на ринку. Звісно, у порівнянні з відповідними конкурентами.

Тому не варто очікувати, що в інтер’єрі автомобіля можна зустріти люксові матеріали або м’який пластик. На цьому фоні коментарі деяких власників стосовно «дешевого» пластику викликають невеликий подив.

Інші ж власники зазначають, що навіть цей «твердий» пластик доволі гарно підігнаний та не створює жодного «звукового» дискомфорту. А до «бюджетності» авто можна звикнути.




Шумоізоляція

Дуже багато коментарів від власників стосуються поганої шумоізоляції, яку вони знайшли на «Вітарі».

Проте при цьому зазначається, що це питання може вирішити СТО дилера, де одразу запропонують встановити додатковий захист від шуму.

 

Двері

Третя за згадуваннями проблема – це двері. Найбільше нарікань на задні двері (або п’яті) двері, які не закриваються з першого разу. Аналонічні проллеми мають й інші двері.

Деякі власники говорять, що проблема вирішуються сама, коли ущільнювачі трохи притираються, а деякі володарі кросовера самостійно налаштовують хід двері.

Крім того, «бокові» двері не закривають пороги, а отже у погану погоду можна забруднити одяг.

Ця проблема не нова для кросоверів та її мають інші компактні кросовери як Hyundai Tucson, Kia Sportage та навіть Renault Duster. То ж тут треба бути обережним, або обирати інше авто.




Задній диван

Suzuki Vitara

Багато власників зазначають, що не варто розраховувати, що на даному дивані зможе розміститись дві дорослі людини.

Крім того, дискомфорт викликає той факт, що нахил спинок сидінь не регулюється, хоча це нормально для цього класу автомобілів.

Немає для задніх пасажирів й, вже звичних для конкурентів, повітропроводів системи кондиціонування та підігріву сидінь.

 

Багажник

Suzuki Vitara

Місця у багажному відсіку доволі небагато – 375 літрів. Й хоча це майже аналогічний об’єм, як у Renault Duster (376 л), проте це значно менше за інших конкурентів, як Kia Sportage (466 л) або Mazda CX-5 (477 л).

Хоча ціни на останні значно більші, проте місце для вантажу та його можливу кількість варто передбачити одразу. Можливо, для невеликої родини такого багажника вистачить, але якщо потрібно перевозити багато речей щодня, то варто дивитись інші варіанти.

А якщо надумаєте поставити ГБО, то місця стане ще менше.




Android Auto

Suzuki Vitara

Кросовер від середньої комплектації оснащують мультимедійною системою з сенсорним 7-дюймовим дисплеєм, яка підтримує Apple CarPlay та Android Auto, проте, як зазначають власники, є один недолік.

Не кожний смартфон може підключитися до цього дівайсу, адже ряд моделей обмежений. То ж варто перевірити наявність вашої моделі телефона у переліку або купити новий.

Також пропонуємо прочитати про недоліки кросоверів Nissan Qashqai, Hyundai Tucson, Nissan X-Trail, Toyota RAV4 та бестселера ринку Kia Sportage.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Suzuki Vitara 2019 року:
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Решітка
Фотограф: Suzuki Vitara 2019 року
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest