Недоліки кросовера Nissan Qashqai: думка власників

Автор: Редакція | 15 Лют, 2021
Nissan Qashqai 2017 року

Друге покоління Nissan Qashqai незабаром залишиться в історії, адже японський виробник готує дебют третьої генерації кросовера. Саме час згадати недоліки, які має кросовер сьогодні.

Вже за кілька днів дебютує третє покоління кросовера Nissan Qashqai й всі фанати японської марки чекають на те, аби дізнатись про нові можливості «паркетника».
Тим не менш, зараз гарний час, аби пригадати всі недоліки Qashqai, які існують на думку його власників.

Сподіваємось у новому поколінні всі вони (або їхня більшість) будуть усунуті.

  1. Економія

Nissan Qashqai 2017 року
Nissan Qashqai 2017 року

Попри те, що Nissan Qashqai продається з малолітражними двигунами (1,2-літровий бензиновий та 1,3-літровий дизельний) витрати у кросовера з такими агрегатами не значно менші, якщо натиснути на акселератор. Принаймні, на це жаліються власники.

Дехто навіть говорить, що бортовий комп’ютер «помиляється» приблизно на 1-1,2 літри від реальних витрат пального. А для когось навіть топового 2-літрового двигуна із CVT недостатньо.
  1. Посадка задніх пасажирів

Nissan Qashqai 2017 року
Салон Nissan Qashqai 2017 року

Одразу потрібно знати для кого купується цей автомобіль. Як зазначають нові покупці, потрібно одразу врахувати, що сідати на задній ряд трохи незручно.

Крім того що вузькі самі задні двері та їхній отвір, місця мало й для ніг. Іноді у коментарях власників зазначається, що навіть дитяче крісло стає впритул до сидінь переднього ряду.

Також варто одразу поставити накладки на пороги, адже через незручність посадки, вони будуть постійно дряпатись ногами.
  1. Лакофарбове покриття

Nissan Qashqai 2017 року
Nissan Qashqai 2017 року

Деякі власники нарікають, що фарба та лак на Nissan Qashqai занадто тонкі й це швидко призводить до помітних подряпин, а той втрати кольору.

Ця проблема не нова для сучасних автомобілів, то ж за машиною потрібно доглядати та використовувати відповідну автомобільну косметику (різноманітні воски та інші засоби).
  1. Світло

Nissan Qashqai 2017 року
Фара Nissan Qashqai 2017 року

Якщо планується часто використовувати автомобіль вночі, то краще одразу обирати кросовер з ксеноновим світлом, адже стандартні галогенові фари, на думку деяких власників, недостатні для нічних умов.

Отже, це можна зробити одразу при підготовці своєї комплектації, або замінити світлотехніку на СТО.

 

  1. Медіа система

Nissan Qashqai 2017 року
Інтер’єр Nissan Qashqai 2017 року

Проблемою Nissan Qashqai також називається медійна система, яка пропонується. Зокрема, для базових версій пропонується проста «медійка» з радіо та підтримкою MP3. Для топової комплектації Tekna надається система з 7-дюймовим дисплеєм та навігацією NissanConnect.

Проте, функціональність таких систем викликає питання у власників кросовера (зокрема відсутність Apple CarPlay та Android Auto). Залишається сподіватись, що у новій генерації виробник зробить великий крок вперед у цій сфері.
  1. Незручні крісла

Nissan Qashqai 2017 року
Інтер’єр Nissan Qashqai 2017 року

Навряд чи цей автомобіль зроблений для дальніх мандрівок. Багато власників відзначають незручні передні крісла, які не дозволяють проводити багато часу за кермом.

Дехто говорить про ергономіки, а інші відзначають, що від компактного кросовера й годі іншого чекати.

 

  1. Жорстка підвіска

Nissan Qashqai 2017 року
Nissan Qashqai 2017 року

Для тих, хто розраховує, що це маленький комфортний автомобіль, варто врахувати відгуки власників, що цей кросовер має доволі жорстку підвіску на нерівностях. Особливо, це може відчуватись на задніх сидіннях, де зазвичай перебувають діти.

Проте, з іншого боку, така підвіска не дає можливість її «пробивати» на наших зовсім не найкращих дорогах.
  1. Якість збирання

Nissan Qashqai 2017 року
Nissan Qashqai 2017 року

Дивно, але дуже багато власників жаліються на якість збирання Nissan Qashqai. Одні говорять про перепади зазорів, інші про відмінні кольори на деталях кузова, дехто відзначає скрипи вже у перші місяці експлуатації.

Отже при виборі автомобіля варто особисто переконатися, в якому стані продається автомобіль й обрати найкращий з наявних в автосалоні.

Також пропонуємо прочитати про недоліки кросоверів Hyundai Tucson, Nissan X-Trail, Toyota RAV4 та бестселера ринку Kia Sportage.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.Додати свій коментар


Pin It on Pinterest