Nissan знову «засвітив» новий Qashqai напередодні прем’єри

Автор: Редакція | 15 Лют, 2021
Nissan Qashqai 2021 року

Нове покоління кросовера Nissan Qashqai має з’явитися вже цього тижня, проте японський виробник продовжує «дражнити» відеороликами.

Вже майже два місяці Nissan проводить тізерну компанію з презентації нового покоління Qashqai. Останніми новинами було оголошення дати прем’єри, розкриття інтер’єру кросовера та деяких акцентів зовнішнього дизайну.
У новому 15-секундному відео показано вигляд фар, хоча вони вже давно були візуалізовані на неофіційних рендерах.

Новим стало «оприлюднення» дизайну задніх ліхтарів нового Qashqai, які адаптовані з представленого минулого року більшого позашляховика Nissan Rogue. Також показано цікаве поєднання капота чорної арки, що підтверджує двоколірну схему для компактного кросовера.

За попередніми тізерами вже відомо, що Qashqai отримає 12,3-дюймовий екран медійної системи у верхній частині центральної панелі, з кількома фізичними кнопками, розташованими внизу. При цьому, система клімат-контролю матиме окремий дисплей. Також в інтер’єрі помічена перфорована шкіра з ромбоподібною вишивкою.

Найбільшою новиною стало оголошення про варіанти силових агрегатів для європейського ринку. Вперше в Європі дебютує система E-Power: у Qashqai встановлять 1,5-літровий бензиновий двигун, який працюватиме виключно як генератор для подачі енергії на електродвигун потужністю 190 кінських сил (142 кіловат).
Також новий Qashqai буде оснащений м’яко-гібридним 1,3-літровим двигуном із двома виходами потужності – 140 к.с. (103 кВт) і 158 к.с. (117 кВт) – і на вибір пропонуватиметься шестиступенева механічна коробка передач та варіатор.

Дебют наступного покоління Nissan Qashqai відбудеться 18 лютого об 11:00 за центральноєвропейським часом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Nissan Qashqai 2021 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest