Новий Nissan Qashqai «уявили» напередодні дебюту

Автор: Редакція | 10 Лют, 2021
Nissan Qashqai 2022 року

Нове покоління Nissan Qashqai дебютує вже наступного тижня, проте його зовнішність не дає спокою дизайнерам й вони підготували черговий рендер.

Японська компанія підтвердила, що кросовер, відомий в деяких частинах світу як Qashqai, а в інших як Rogue Sport, буде представлений 18 лютого. Однак, зовнішній дизайн новинки продовжує повставати на рендерах: раніше кросовер з’являвся на ескізах у листопаді та грудні 2020 року.
Крім того, Nissan вже «дражнив» зображеннями нового кросовера, що були зроблені на дорогах загального користування, коли автомобіль тестували під камуфляжем.

Видання TopElectricSUV зібрало всю попередню інформацію про новий Qashqai та створило нові дизайнерські малюнки.

Очевидно, що екстер’єр нового покоління моделі створюватиметься за еволюційним підходом. Розміри, ймовірно, залишаться майже незмінними, а загальний профіль також буде дуже подібним. Гостріша передня частина з V-подібною решіткою Nissan створить динамічніший зовнішній вигляд.
До розташування фар можна ставитись скептично, але потрібно визнати, що шпигунські фотографії моделі дійсно натякають на їхню нетрадиційну форму. Тим більш рельєфний передній бампер добре підходить для С-подібної світлотехніки.

Nissan Qashqai 2022 року
Рендер для Nissan Qashqai 2022 року від TopElectricSUV

На візуалізації також пропонуються доволі стриманий вигляд задньої частини, яка сильно нагадує про актуальну модель. Але шпигунські фотографії знову ж таки говорять, що кінцевий варіант матиме лише трохи змінений задній бампер й, можливо, нову пару задніх ліхтарів.

Залишилося лише дев’ять днів до повноцінного дебюту нового Qashqai й тоді можна буде дізнатись, чи ці візуалізації були точними.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Nissan Qashqai 2021 року:
Фотограф: TopElectricSUV
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest