Новий Nissan Qashqai отримав дату прем’єри

Автор: Редакція | 04 Лют, 2021
Nissan Qashqai 2021

Нове покоління кросовера Nissan Qashqai буде презентовано вже цього місяця.

Раніше Nissan вже публікував деякі деталі екстер’єру нової генерації Qashqai, а також майже повністю розкрив інтер’єр новинки. А після того, як минулого місяця були анонсовані двигуни для кросовера, тепер стало відомо й про дату прем’єри моделі.
Враховуючи, що Qashqai здебільшого орієнтований на Європу (принаймні, під цієї назвою), презентацію також довірили європейському підрозділу марки.

У новому 15-секундному ролику Nissan пропонує поглянути на основні акценти в кросовері: зокрема, світловий підпис фар, цифрову панель приладів та оновлену медійну систему.

Варто зазначити, що Motorcar вже публікував декілька можливих рендерів із зовнішнім виглядом нової генерації Qashqai й схоже, що вони були не далекі від істини.

Проте, справжній дизайн третього покоління одного з бестселерів Nissan буде розкритий 18 лютого о 12:00 на каналі YouTube європейського підрозділу.
На даний момент вже відомо, що у порівнянні з попередником новий Qashqai стане більшим, втратить дизельні двигуни, але отримає гібридні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Nissan Qashqai 2021 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest