У Німеччині таксисти переходять на машини Tesla

Автор: Редакція | 26 Гру, 2019

У Дюссельдорфі один із найбільших міських парків таксі оголосив про плани замінити з часом свої машини на електромобілі Tesla.

Зараз у парку таксі Norman нараховується 150 моделей з двигунами внутрішнього згоряння, але днями до них приєдналися перші два електричних ліфтбека Tesla Model S. На їхнє придбання було витрачено 230 000 євро, але це лише початок.

 Читайте також:

Таксі вже розмістило замовлення на 50 компактних седанів Model 3 загальною вартістю 2 250 000 євро. Адміністрація Дюссельдорфа активно підтримує цей крок та сподівається, що це допоможе покращити якість повітря у місті. Для електричних таксі буде створено п’ять спеціальних стоянок – в різних частинах міста.

Управління таксі Norman також повідомило, що пішли на цей крок не лише з політичних, але й економічних причин. Технічне обслуговування електромобілів займає менше часу і менше коштів. Для обслуговування кожної моделі з ДВЗ потрібно витрачати близько 6000 євро на рік. Витрати на паливо теж менші (у Німеччині бензин коштує 1,5 євро за літр).

Ще один важливий момент – у водіїв електричних таксі залишається більше «чайових», принаймні поки Tesla є диковинкою серед перевізників.

«Ми щойно замінили Tesla – і перший пасажир залишив водію 15 євро «зверху», просто тому, що він вважав круто проїхати електромобілем», – сказав директор автопарку таксі Norman.

Таксі Норман розраховує до 2023 року змінити весь автопарк на електромобілі.

Модель S отримала вже пофарбована у світло-жовтий колір, характерний для німецьких таксі, а внутрішнє оздоблення зроблено зі зносостійкої штучної шкіри.

Автомобілі Tesla вже використовуються деякими службами таксі в Нідерландах, Швеції, Норвегії та США. Найбільший автопарк американських електрокарів знаходиться в Амстердамі – 100 автомобілів вже використовуються протягом декількох років, а минулого року кросовери Model X приєдналися до Model S.

Німецькі перевізники залишаються лояльними до національних брендів і беруть в таксі переважно Mercedes-Benz, Volkswagen, Opel. Зазвичай ці машини мають дизельні, газові або гібридні (бензино-електричні) двигуни.

Галерея Tesla Cybertruck:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest